Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van közületek, aki hosszúról...

Van közületek, aki hosszúról rövidre vágatta a lánya haját? Milyen hosszúról milyen rövidre, és hány éves volt a lányod?

Figyelt kérdés

2023. febr. 22. 18:33
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
5.-ben derékig érőről váll fölé érővé vágattuk
2023. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%
7 éves voltam, anya levágatta csutka rövidre a váll alá érő hosszú hajamat mert tekergettem és nem bírta elviselni, hogy a frusztrációmat ezzel vezetem le. Traumatikus volt számomra, borzalmasan rosszul érintett, undorítónak találtam, úgy éreztem magamat mintha egy fiú lennék. Mondanom sem kell, ahogy visszanőtt ugyanúgy tekergettem, ezt akkor hagytam abba amikor megtanultam kezelni a szorongásaimat.
2023. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%
4 évesen már majdnem derékig érő haja volt,azt visszavágattam vállig érőre. Jó hülye voltam,nem lehetett összefogni copfba rendesen. Most 6 éves és megint derékig ér. Most 2havonta 1 cmt vágatok belőle.
2023. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
39%
4 évesen a kb derékig éröt, téppett rövidre, oviba praktikusabb volt(bölcsibe vele voltam, tudtam igazgatni)
2023. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
6 évesen vágtam a lányom fenék alá érő haját a felére, vágás után hátközépig ért. Nagy felszabadulás volt neki a súlya miatt. 2 hónap alatt 10 centit nőtt, lassan újra levágjuk neki.
2023. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

Először 2 évesen vágtam neki, azt hiszem vállig érőből rövud frizura (gyűlölte a hajgumit) Ezt sugazítottam egy ideig. Aztán 6 évesen a hátközépig érő haját vágtam le, állig érő bob-ra. Ő kérte. Nagyon szerette.

Mikor megnőtt cleopátra fazonra vágtam (hofy a suliban betudja gumizni ha akarja)

2023. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%
6 éves lányomnak a héten vágatjuk le a fenékig érő haját lapockáig érőre. Szeptembertől suli/úszás, addig meg kell tanulnia egyedül kezelni. Ha már megy neki, akkor vissza növeszti, mert néptáncol és oda "kell" a hosszú fonat.
2023. febr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

3 éves volt, a derékig érő loknis haját vágtam le rövid bob fazonra. Nem engedte mosni, fésülni, összekötni, becsatolni, .ert minden "fájt". Most 4 éves, újra hosszú haja van, de változott annyit, hogy engedi rendbe tenni a frizuráját, azt viszont nagyon sajnálom, hogy eltűnt a lokni, teljesen szögegyenes haja lett.

9 éves koromban nekem "erőszakkal" vágatták le a hajam, mert egy osztályfotón elbújtam a hajam mögé. Úgy sírtam, nagyon rossz volt. Kb derékig érőből lett gomba fazon. Addig is szorongtam, utána még rosszabb lett, mindenki rajtam röhögött és fiú néven kezdtek szólítani.

2023. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno anyukam, 9 evesen a derekig ero nagyon dus hajamat, rovid bob-ra. Nagyon utaltam, es borzasztoan allt mert tenyleg extrem dus. Mint egy bukosoisak ugy nezett ki.

14 korul noveszthettem ujra.


Na, azota - 30 ev eltelt, es nem volt rovid hajam.

Sot, a fiamnak is hosszu, mert o igy akarja. Sosem tennek olyat, ami nem tetszik neki.

2023. febr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
80%
14 évesen derékig érőből teljesen kopaszra. Az ő kívánsága volt.
2023. febr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!