Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az lenne a kérdesem van a...

Az lenne a kérdesem van a szomszedom van 6 gyereke es allandoan ellotunk fociznak jatszanak az utcán direkt elénk jonnek lehet feljelentest tenni vagy gyámügyhoz fordni?? persze szulo jelenlete nelkul vannak kint a 3 eves is

Figyelt kérdés

2023. márc. 1. 19:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%
8. Ne nézd őket, nem te vagy az anyjuk. ha valami történik, az ő felelőssége.
2023. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Napmintnap evrol evre ez van mert volt ra pelda a kislany felborult a bicajjal es meg nekem estek h en voltam kint miert nem neztem ra... Sztem a szulonek kellene lenni a gyerekevel nem egy idegen
2023. márc. 1. 19:29
 13/23 anonim ***** válasza:
93%
Neked most az a bajod, hogy nem akarod a saját gyerekeidet kiengedni, és ez nekik rosszul esik?! Mert az mièrt lenne gond, hogy kint jàtszanak?!
2023. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
Semmi közöd hozzá, ablak becsuk oszt kész. Majd az anyja rí egy sort a tévében hogy nincs pénz a temetésére ha elcsapja valaki. Nem tudsz mit tenni, ott vannak mert az anyjuk pénzért potyogtat.
2023. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Mert egy @va nyugodt napunk sincs tolluk csak enyi az anyuk apjuk meh bent fekusznek nem foglalkoznak semmivel csak ennyi
2023. márc. 1. 19:33
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

És évek óta 3 éves?


Komolyan mi ez a sok kérdés? Ne adjon cukorkát a tanár, meg ez is. Nem tudnátok egy kicsit elengedni magatokat? Élvezni az életet? Örülni hogy gyerekek játszanak az utcán, nem pedig a helyi terroristáktól rettegnek mint anno észak írországban az IRA miatt? Nincs jobb dolgod? Komolyan?

2023. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
84%
Hívj egy papot akkor biztos szétszaladnak.
2023. márc. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Jsj régi szép idők, de jó volt gyereknek lenni, csak sajnos a mi utcánkban is volt egy kretén aki üvöltözött, hogy kussoljunk.
2023. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem tehetsz, az utca közterület, de elhiszem, hogy zavaró. Főleg ha hangoskodnak, kiabálnak is mellé, ami behallatszik. Mondom ezt édesanyaként, akinek egy szintén hangos, nagy mozgásigényű lánya van, de ha nagyon nem bír magával, irány a játszó.

A saját otthonodban hadd ne más ricsaját kelljen hallgatni. Lehet az akár gyerekzsivaj, kutyaugatás, vagy folyton flexelő szomszéd. Nekünk most a kutyával van bajunk. A szomszéd kutyája egész álló éjszaka üvölt. Most jelentsek fel egy kutyát?😂

2023. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
93%

Végre olyan gyerekek akik gyerekek lehetnek. Sokkal jobb hogy kint játszanak. Most üljenek bent és bámulják a tv-t, vagy valami kütyüt nyomogassanak?

Nyilván frusztrált vagy mert a gyerekeid is szeretnének játszani, te meg nem hagyod. Engedd ki őket, és akkor figyelgetheted.

Gyerekként én is sokat játszottam mint az utcán, csavarogtunk, felfedeztük a környéket, megtanultunk magunkra és egymásra vigyázni, megoldottuk amit kellett. Ettől nem fog senki elkallódni, csak lesz egy élményekkel teli gyerekkora.

2023. márc. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!