Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 év körüli egyke gyereked...

6 év körüli egyke gyereked mivel köti le magát ha egész nap otthon van?

Figyelt kérdés
Most is itthon van már második hete betegség miatt. Eddig olyan jó volt, mert mindig aludt délután másfél-2 órát, de már harmadik napja nem alszik el. Reggel 6-tól este 9-ig felvan és nem sokáig köti le magát, estére már tiszta ideg vagyok tőle.

#Gyerek, óvodás, egyke,
2023. márc. 23. 13:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én dolgozok, ő pedig óvodás. Most bárányhimlős, azért nem nagyon akarok vele így sehova menni most, játszótérre se. Rendesen várom a hétfőt, hogy mehessek dolgozni.
2023. márc. 23. 13:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Rajzol,mesét néz főleg.
2023. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez. Szorakoztathatom egész nap. Kitartás!
2023. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már jobban érzi magát, vond be mindenfélébe, pl segíthet teregetni, hajtogatni a ruhát, megontozni a virágokat, főzni, adogathatja a hozzávalókat, suthettek palacsintát vagy más finomsagot, rajzolhattok, gyurmazhattok, legózhat, én ilyen idős koromban órákig tudtam babázni, vagy a plusseimmel játszani, szerepjatekoztam... Olvashattok egyutt, vagy maga is, attól hogy nem tud olvasni, meg nézegeti a képeket, vissza tudja mondani az ismert meséket a képek alapján... Aztán ott a tv
2023. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
A baranyhimlo a pottyok megjelenese utan meg 2-3 napig fertoz. Nalunk pl. 5 napot javasolnak nem kozossegbe menni (nem Mo.) mar reges reg kiviheted.
2023. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt 2 hetet mondott az orvos
2023. márc. 23. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!