Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek milyen cipőben van...

Kinek milyen cipőben van otthon 2 év körüli gyereke?

Figyelt kérdés

Nekünk eddig bőrtalpú tutyiban volt, de az már hideg, mert mindenhol taposó, illetve laminált padló van. Most kapott egy ilyet, csak nem verdásat : [link]

Viszont az alattunk levő panaszkodik, hogy nagyon hangos a gyerek ahogy közlekedik :(

Mondjuk egy idióta az alattunk lakó, minden zavarja, nem tudom másnál hogy van, de az én két évesem játszik, szaladgál, leejt bizonyos dolgokat, nyilván ha nagyobb lesz megérti, hogy reggel miért nem lehet szaladgálni, de most két évesen még hiába szólok, hogy reggel van, még nem érti, hogy mást zavar.



2012. nov. 6. 07:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem küldd el a szomszédot a francba. Zavarja a gyerek? menjen falura, komolyan.

Ezt csak azért írom, mert nekünk tavaly volt hasonló deichmannos az akkor másfél éves fiamnak, ennek tiszta gumi a talpa, ennél halkabb egy cipő sem lesz.

2012. nov. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Az enyém itthon zokniban van, de ő is hangos :) "Szerencsére" alattunk zongoratanár lakik, így nincs joga panaszra :)

Bölcsiben egyébként hasonló cipője van neki is.

2012. nov. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi, amúgy elküldtem én is "messzebbre". Amúgy ő csak bérlő. Nem is értem felettünk, volt olyan, hogy 2 hetente buli volt hajnalig, mégsem mentem 1x sem fel a 10 év alatt, pedig mi a sajátunkba vagyunk :(
2012. nov. 6. 08:06
 4/21 anonim ***** válasza:
Gumitappancsos zokniban.
2012. nov. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az nálunk sajnos hideg, hisz a zokni+bőrtalpú cipőben is hideg a kis lába :(
2012. nov. 6. 08:10
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Mi téglában lakunk, földszinten, kő sok helyen. Vastag zokni és puhatalpú cinege cipő, ennek több réteg a talpa.


off: mi az , hogy csak bérlő? akkor kevesebbet ér? a hitelesek többre valók?

Mindegy, hogy milyen a szomszéd, nem érdekel, de azért sértéseket ne írj.

2012. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az miért sértés, hogy bérlő? Arra próbáltam ezzel célozni, hogy amikor a tulaj lakott itt Neki nem volt problémája. Miért kell belekötni az emberbe? Ha azt írtam volna, hogy egy hülye bérlő, akkor az sértés lett volna.
2012. nov. 6. 08:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

De hogy lehet annyira hideg, hiszen laknak alattatok, ezt nem értem? A földszint szokott hideg lenni.

Már bocs az offért.

2012. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"amúgy ő csak bérlő"


szerinted ez nem sértő mondat?

2012. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha maga a burkolat hideg, akkor szinte mindegy, van-e fűtés alattuk.

De én meg azt nem értem, miért kell hülyének nézni az anyukát. Mondja talán a gyereknek, hogy kicsim, nem fázhat a lábad, hiszen csak a földszint hideg?

2012. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!