Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire tartod szükségesnek...

Mennyire tartod szükségesnek hogy a gyermekednek legyen egy játszóházban pl is szülinapja a barátaival?

Figyelt kérdés

Fiam szeretne, de a jelenlegi árak azt mutatják szülinap esetén hogy 4300ft/fő. Na hát ez baromi sok szerintem, nyilván mi hívnánk meg a barátait, minimum 8at, plusz a torta egyebek. Drága.

Tartjuk majd itthon, a tortája 21.500 Ft lesz. Lesz tartva az oviba is, oda is lesz torta véve, már egy cukrászdait oda. De akárhány helyet néztem ahol tartható lehetne mint nagyon drága. Nem kertes házban lakunk így az sem megoldás hogy itthon tartsuk.


2023. márc. 25. 21:50
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
6 éves lesz
2023. márc. 25. 21:51
 2/42 anonim ***** válasza:
79%
Taetsd otthon. Vagy szervezz a gyereked barátaival állatkerti sétát.
2023. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire, mi mindig itthon unneplunk. O nyilvanszeretne, de mi tobb szempontbol sem lennenk jo hazigazdak, jatszohazban meg az ara is huzos lenne.
2023. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem tudod kifizetni akkor nem lesz szülinapi bulija. Túl lehet élni, nekem egyszer sem volt, nem is érdekelt. Nálunk sokan a játszótéren tartják.
2023. márc. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Miért nem lennétek jó házigazdák?


Második, az állatkert itt nem nagy élvezet a háztáji állatokkal főleg.

2023. márc. 25. 21:56
 6/42 anonim ***** válasza:
79%
Ovis kislányomnak lesz játszóházi szülinapja mert vágyik rá és kérte tőlünk, ha nem kérné nem tartanánk csak családi ünneplést mert én egyébként nem tartom nélkülözhetetlennek a csinnadrattát, akkor sem ha megengedhetjük magunknak a zártkörű játszóházazást. Egyébként azt hozzáteszem, hogy nem jellemző annyira, legalábbis az ismerőseink körében, egyetlen gyerek van akinek minden évben rendeznek játszóházi szülinapot a szülei, természetesen ő a mi gyerekünk legjobb barátja, szóval ha neki van bulija, akkor a kislányunk is szeretne.
2023. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
35%

Miért nem te sütöd a tortát legalább otthonra? Tudom, hogy valakinek csak a cukrászdai az igazi, de szerintem szokás kérdése. Én pont a bolti tortával nem érzem "igazinak" a szülinapot, csak anya tortájával.


A játszóházi zsúr az én gyerekkoromban is menő volt, de sokan tartották otthon, akár lakásban is.


De az is opció, hogy van otthoni ünneplés meg ovis és slussz.

2023. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Az is baj a játszóházzal hogy nem lehet lefoglalni az egészet, tehát ott játszanak mások is és úgy elég zavaró hogy nem csak a barátok vannak ott hanem sokan mások.

Meg az árak.

2023. márc. 25. 22:02
 9/42 anonim ***** válasza:
30%
Esetleg az ovi kertjében nem tarthatjátok meg csekély összegért? Mi esküvőre (lagzira) béreltünkbiskola nagytermét+udvart.
2023. márc. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Van egy csaj aki nagyon szép és finom tortákat csinál, vele csináltatom.

Nekem még a piskóta se megy 🤣 tehát inkább ezt ráhagyom másra. Sütikkel ami nem piskótas nincs bajom, de mondjuk egy majd most vasemberes tortát nem tudnék megcsinálni

2023. márc. 25. 22:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!