Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam hosszú hajat akar?

Kisfiam hosszú hajat akar?

Figyelt kérdés
10 éves kisfiam ma mondta el, hogy már nagyon régóta hosszú hajat szeretne. Sosem volt még hosszu haja de nagyon szeretne legalább a háta közepéig érőre megnöveszteni. Én kezdetben engedtem is volna, de az apja azt mondta, hogy ha lánynak ebben a korban mar nem is, akkor b-zinak fogják nézni, amivel elbizonytalanított. Vélemények? Engedjük?

2023. márc. 29. 02:52
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk a hosszú hajú srácok menőnek számítottak. A férjed homofóbiája viszont aggasztó
2023. márc. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy engedjétek. Remélhetőleg a gyerek nem olyan buta és korlátolt, mint az apja.
2023. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem örülnék neki, de ha neki fontos lenne megengednem persze, de ragaszkodnek hozzá hogy ápolt rendezett hajviselete legyen így is.
2023. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 NTBS ***** válasza:
13%
Én nem engedném.
2023. márc. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

Az én kisfiam 5 éves, és hátközépig ér a haja. Kiskora óta növesztjük neki. Senki nem nézi lánynak. Nagyon jól áll a hosszú haj a kisfiamnak, és neki is nagyon tetszik. Sem ő, sem mi nem akarjuk levágatni a haját.

Bátran hagyjad neki megnöveszteni! :)

2023. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

Pont annyira fogják b.zinak nézni, mint Jason Monoa-t...


[link]

2023. márc. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
9%

Jah mert minden hosszú hajú férfi pont úgy néz ki mint Jason Momoa... főleg egy 10éves gyerek...

Az az igazság hogy a hosszú haj a férfiak kb 1 százalékának áll jól, azon belül is csak akiknek a személyisége erőteljesen férfias annyira hogy a hosszú haj nőiességét ellensúlyozza.

2023. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
71%
#10 Azért nem akarod, mert neked nem tetszik. Ez egyértelmű. Ez, hogy a hosszú haj vagy a melegség miatt magyarországon megvernek, ilyen már nem létezik.
2023. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy a melegek, akiket ismerek, egytől-egyig rövid hajúak, ugyanúgy fel van nekik nyírva, mint a heteróknak. Meg a másik férfin sem a hosszú, hanem a rövid, férfias frizurát keresik. Meg nézzétek meg, hogy merre halad a világ, mit rejt magában ez a nagy elfogadási hullám, ami most kezdődött ez. A mai 10 éveseknek ez a normális, nem az, ami nekünk volt 20-30 éve.
2023. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
47%

18: Nem sikerült értelmezni amit írtam úgy látom.

Feltett a kérdező egy kérdést, véleményekre volt kíváncsi.

Én leírtam a témában az én véleményem. Elhiszem hogy ellenszenvet vált ki mert nem tetszik amit írtam. Én így látom és ezt gondolom, szívem joga. Pont.

2023. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!