Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam hosszú hajat akar?

Kisfiam hosszú hajat akar?

Figyelt kérdés
10 éves kisfiam ma mondta el, hogy már nagyon régóta hosszú hajat szeretne. Sosem volt még hosszu haja de nagyon szeretne legalább a háta közepéig érőre megnöveszteni. Én kezdetben engedtem is volna, de az apja azt mondta, hogy ha lánynak ebben a korban mar nem is, akkor b-zinak fogják nézni, amivel elbizonytalanított. Vélemények? Engedjük?

2023. márc. 29. 02:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
87%
Biztos aranyos lenne hosszu hajjal is ^^ idovel ugyis kitapasztalja h mi neki a kenyelmes meg milyen hajviselet tetszik neki. Ha a hajapolasra figyel akkor megengednem
2023. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a férjeddel kell megbeszélned. Semmi értelme itt kérdezgetni, ha ti ketten meg nem juttok dûlôre.
2023. ápr. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van több hosszú hajú srác ismerősöm (19-25 körüliek) és a legtöbbnek nagyon jól áll a hosszú haj. Anno, mikor 8-10 évesen karatéra jártam, ott is volt egy 10-12 éves forma srác, hosszú, szőke hajjal. Mindig megcsodáltam, hogy milyen szép, fényes neki és irigykedtem, hogy az ő haja nem izzad csutak nedvesre, ellenben az enyémmel.

Ne haragudj, de a férjed hozzáállása borzalmas. Szinte senkit sem a haja miatt néznek melegnek, és, ha melegnek nézik, akkor se a fiatok hibája ez? Meg ez, hogy már előre projektál, hogy "jaj, csak b*zinak ne nézzék" azt feltételezi, hogy, ha végül tényleg meleg lesz, nem igen fog elfogadó lenni felé😬

2023. ápr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Én most tudtam meg, hogy ha valakinek fiú létére hosszú haja van, az meleg. Pfff.


Most kell megtudnom, hogy ezek szerint megboldogult fiatalkorom rocker srácai mind melegek voltak.

Atyaég.

2023. ápr. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
91%
A hosszú haj nem nőies... nekem szinte csak hosszú hajú pasijaim voltak, de oké, én olyan körökben is mozgok (metál, goth). Sőt, az én vállig érő hajamnál mind hosszabb volt. Általában nagyon jó zenei ízléssel párosul. Valószínűleg a fiad is olyanokkal fog inkább barátkozni. Engedd neki, max meggondolja magát. A férjed azonban a legrosszabb fajta felnőtt ember.
2023. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez, utolsó.
2023. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!