Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ebben a történetben tényleg...

Ebben a történetben tényleg én lennék a bunkó ?

Figyelt kérdés
Oviban volt egy anyuka aki látszólag segítségre szorult.Felajánlottam neki ,hogy vigyázok a gyerekre és adtam nagyon sok ruhát .Mikor vigyáztam első nap a gyerekre úgy hogy nekem is van kettő ,reggel 8 órára ígérete ,hogy jön erre 7 kor álomból patantam ki az ágyból mert csengett ,hogy itt van. A gyerek reggel 7 től délután négyig itt volt ,megállásom nem volt délután négyig ,mikor is jön az anyuka érte , ekkor hisztizni kezdet a gyerek,de akkor sem vitte haza még vagy fél órát hallgatam a hisztit, hogy a gyerek ugrálni akár az ágyonkon. Bele fújta az orrát az ágyba és az anyja nem szólt rá.Mondtam neki ,hogy nem tudom ezt beválallni segíteni szerettem volna de ez sok nekem .Válasza oké volt .Rá párnapra a gyereke az oviban úgy elverte a kislányom ököllel, többször neki ment úgy hogy rosszul lett.Mondtam neki ,hogy szóljon a gyermekére és ne verekedjen, rá szólt ,bocsánatot kért .És azóta fönt hordja az orrát még ő néz levegőnek.
2023. ápr. 3. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt is gondolja, nem mindegy? Ilyen emberek véleménye ki a faxt érdekel már bocsánat.
2023. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell neked egy ilyen hálátlan szó szerint gyökér az életedbe?
2023. ápr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Te nem bunkó voltál csak egy PC balek. Nincs értelme ilyen szinten segíteni egy kvázi idegennek csak mert szegény, nem tudhatod miért szegény, lehet lottóra,sörre,cigire költi a pénzt vagy hülye beosztani stb. Nem kell mindenkinek segíteni,mert előbb utóbb találsz valakit aki csak kihasznal, te egyből belefutottál egybe. Vedd tanulópénznek úgymond.
2023. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Kinőtt cuccokkal segítenék max, pénzzel vagy gyerek felügyelettel sosem mert nem lesz megállás és követelőzni fog.
2023. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma már a jó tett helyébe jót várni?

Hát...

Pedig az lenne a szép!

2023. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen nyújtok és fogadok el segítséget, ha arról van szó, de ehhez jó viszony ápolása szükséges. Nem veled van a baj, hanem az anyukával, jelen esetben biztos megszakítanám vele a kapcsolatot. Nem jöhetne hozzám a gyerek többet, az tuti.
2023. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat jótékonykodtam életem során, de azt kell mondjam, általában okkal szegény valaki. Én is voltam nagyon rossz helyzetben egy időben, hát pont akkor senkitől nem kértem segítséget,elmentem takarítani meg alkalmi munkákat vállaltam.
2023. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!