Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rosszabb a nyaralás gyerek(ek)...

Rosszabb a nyaralás gyerek(ek)kel, mint csak ketten a párotokkal?

Figyelt kérdés

Mekkora szervezést szokott igényelni nektek az egész?

Ha nagyobbak a gyerekek akkor már az anyának is jobb?


2023. ápr. 9. 13:55
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem másabb. De jó érzés nagyon.

Mi pl. már voltunk eleget kettesben a férjemmel a gyerek előtt. De végre van kivel megosztani az élményt és ez így másabb érzés.

2023. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Nálunk általában erdei kirándulás a nyaralás, esetleg európai országokban városnézés. Mindkettő működik gyerekkel, de lassítani kell a programon. A kirándulásnál kisebb a napi táv, több a pihenő, legalább óránként letesszük a hordozóból a babát.


A városnézésnél meg múzeumba, zárt térbe csak alvásidőben megyünk egyelőre.


Egyetlen kicsi gyerekkel ez még teljesen jól működik. Hogy milyen lesz később, az majd akkor derül ki.


Hogy rosszabb-e: kettő helyett hárman vagyunk, tehát többet kell alkalmazkodni. Kiránduláson többet cipekedni (egyikünk viszi a babát, a másik minden cuccot). Ugyanakkor a közös öröm nagyobb öröm.

2023. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
84%

Szervezésben nem igényel sokkal többet. Viszed az ő cuccait is és kész. Mi alapvetően mindig apartmanban nyaraltunk gyerek előtt is és nekem nem szempont a klasszikus döglődve pihenés. A nyaralásban az a jó, mikor látod a kis szemében a csillogást, ahogy új dolgokat fedez fel.

Apjával voltunk eleget kettesben már az évek során, nem rettent meg, hogy most jajj nem tudunk kettesben vacsorázni, sétálni, mert már gyerekkel együtt vagyunk egy család. Mondjuk szerencsénk is van a kisfiúnkkal, mert szófogadó nem hisztis gyerek és nyitott ő is a mi programjainkra. Mondjuk már születése óta visszük őt jobbra-balra.

2023. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

Hogy is van a mondás? Nem nyaralás csak máshol vigyázol a gyerekre. Nekünk nagyon eleven gyerek jutott, aki túlpörög idegen helyen, de mai napig jó emlék az összes nyaralás és ő is emlékszik meglepő módon a helyekre vagy eseményekre.

Szerintem kár amiatt nem menni h nehéz lesz.

2023. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát nekem is az a véleményem, mint az 1-nek, hogy ha már nagyobbak a gyerekek, akkor könnyebb/jobb.
2023. ápr. 9. 16:43
 16/23 anonim ***** válasza:
73%

Sogornomek most jöttek haza 1 hónap Thaiföldről 3 evessel, allapotosan. Nem úgy néznek ki mimt akikmek fárasztó és rosszabb volt. De száz hekyen voltak már külföldön mióta megvan a kicsi, elég elvezetesnek tűnt mind. Megmutatni a gyerekednek a világot szerintem felülmúl mindent.

Gyerek után nekem 2esben elképzelhetetlen míg kicsi a gyerek, mert szarrá aggodnam magam. Együtt viszont csodálatos minden.

2023. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

16, ha két gyerekkel is ilyen könnyen veszik, emelem kalapom! ;)

Amíg csak a nagy volt, minden ezerszer könnyebb volt nyaralás terén.

Most már az is kihívás, hogy a hotelekben sokkal kisebb a kapacitás a 2 vagy több gyerekeseknek. 2+1 főre bárhol kapsz szállást. 2+2-re sokkal gyérebb a kínálat. Nem is tudom, hogy egy 3 gyerekes család talál-e apartmanon kívüli normális helyet.

2023. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
82%

"ha már nagyobbak a gyerekek, akkor könnyebb/jobb"


Rutinos utazóként cáfolom.

Lehet, hogy lesz egy pont amikor könnyebbre fordul, de egyelőre pont ellenkező.

Míg babák voltak, sokkal könnyebben "kaptuk a hónunk alá őket" és na gyerünk, de mióta nagyobbak, több szervezést igényel. Megvannak a preferenciáik, amiket nyilván figyelembe veszünk (nyüzsi-nem nyüzsi, homokos-sziklás, túrázós-punnyadós...) Pont meglegyen az egyensúly, hogy ne nyűglődés legyen a vége.

Meg amit az előző írt: sokkal nehezebben férünk el.

Egy gyerek...maga volt a kánaán. 25 m²-es hotelszoba doszt elég volt, aludt volna egy sarokban is ha csak az van.

2 gyerekkel nyilván ki se adnak ekkorát.

Ha a nagyobb eléri a 12-t megint kategóriát ugrunk, mert onnan felnőtt árat kérnek érte.

2023. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
41%
3 gyerekel is simån kaptunk mindenhol szobát hotelekben szálltunk meg félpanzios ellátásal. most mår csak legkisebbel megyünk nyaralni aki már 12 éves hegyekbe . természetbe stb továbbra is hotelekbe . ės nem fáraszto vele nyaralni .
2023. ápr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
83%
19, ügyes, mi nem. Két szobát igen, kivehetnénk. De egyet nem, amiben ennyi ágy van. Görögországba, Ciprusra, spanyol szigetekre járunk.
2023. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!