Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az hogy a mai kisgyerekek...

Az hogy a mai kisgyerekek jórésze úgy viselkedik mint egy fogyatékos, az a nevelés hibája? Hogy lehet nem fogyatékosra nevelni őket?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 08:46
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
87%

Keresztlányod neked szót fogad, persze. Kisfiam is egy angyal a nagyanyjával, de ha engem meglát, ordít, hisztizik, toporzékol, néha úgy viselkedik a boltban, mint egy debil. Nem mindig, csak ha fáradt, de akkor velem nagyon elengedi magát. De csak velem, az apjával se meri ezeket megcsinálni, mert az apjának van egy olyan kisugárzása, hogy vele bizony nincs b.aszakodás. (Nekem nagyapám volt ilyen, a jelenlétében még azt se mertem kimondani hogy ka.ki. Azért az én férjemmel lehet hülyéskedni, de tudja a gyerek hol a határ.)

Amúgy a gyereknek felnőtt módra kéne viselkedni és az arcon rúgja az anyját mert valami nem tetszik között nagyon árnyalt a kép. Szerintem a maga szintjén legyenek vele szemben elvárások, mert a határtalan szabadság biztosan nem jó.

2023. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!