Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezek csak szerintem értelmi...

Ezek csak szerintem értelmi fogyatékosságra utaló jelek?

Figyelt kérdés
Unokahúgom 6 éves lesz. Logikája semmi. Kb 3 éves szinten áll. Beszédje lassú, sok idő mire ki tudja fejezni mit szeretne mondani. Mozgása esetlen, lassú, bármit csinál. Sokkal kevesebb dolgot tud mint a többi 6 éves. Gyerekekkel való viszonyabsem jó. Nehezen illeszkedik be. Nem keresi más gyerek társaságát. Részben úgy gondolom értelmi baja van, részben viszont az otthoni bánásmód miatt is lehet. Babázik vele az anyukája. Putyurgatja. Így is le lehet butítani egy gyereket. Anyuka szerint persze semmi gond. Vélemények?
2019. júl. 28. 08:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%
Semmi közöd nincsen hozzá ez a véleményem...
2019. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
85%
Miert, egy 6 evessel mit kene jatszani? Politikai hirmusorokat nezni?
2019. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Közöm? Az unokahúgom... Csak érdekel mi van vele... Nem tudom honnét jön ez az elutasítás... Család vagyunk. Nem politikáról akarok beszélgetni. Viszont nem a korának megfelelő a viselkedése. Ez aggaszt. Szóval mégegyszer. Ki járt hasonló cipőben? A helyzetről szeretnék véleményt kapni. Ez a csoport lényege szerintem...
2019. júl. 28. 08:55
 4/41 anonim ***** válasza:
74%

Veled minden rendben van?? Biztos neked is vannak olyan dolgaid, amire azt mondják mások, hogy :ez tuti nem normális...

Egy 6évesnek meg nagyon sok olyan dolga van, amire mások azt mondhatják, hogy nem normális. De ugye 6 évesen ez még elfogadható!

2019. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
91%

Babázik vele az anyja? Döbbenet....

Lassú, szégyenlős... van ilyen.

Mi vagy te a Pedagógia szakszolgálat?

Ez nem értelmi.fogyatekosság.

2019. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező,itt nem érdemes ilyet kérdezni,tapasztalat sajnos.
2019. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
85%
Ohh, hát itt aztán sorban ülnek a szakértők, akik majd 3 sor alapján komplett pszichológiai szakvéleményt adnak neked...
2019. júl. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
38%
Te ugyanaz vagy, aki a héten három évest felügyelt és arról kérdezett, normális-e...
2019. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Najó.. Feladtam... Nem. Nem kérdeztem még ilyenről, de nem is érdemes. Nem azt a funkciót tölti be az oldal, amire szánták...
2019. júl. 28. 09:16
 10/41 anonim ***** válasza:
89%
Ha nincs gyereked, honnan veszed, hogy baja van? Mert lassabb és nincs logikája? Egy 6 eves meg epp csak elkezdi átlátni az ok-okozat dolgot, pl ha leejtiba poharat összetörik. Az meg, hogy babázik vele az anyja, 6 éves, mivel kellene játszania, egyenletekkel? Kisautókkal? A 6 évesek azért fejezik ki magukat nehezen, mert több dolgot akarnak kifejezni egyszerre.
2019. júl. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!