Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, hogy igyon a...

Mit csináljak, hogy igyon a kislányom?

Figyelt kérdés

Másfél éves múlt (19honapos), gyakorlatilag semmit nem iszik. Szopizik még, de egyre kevesebbet és ezt látom a pelenkain is. Mindenféle pohárral (csőrös 360 fokos, szivoszalas stb) próbálkoztunk. Siman csak pohárból , szivoszallal, de 1-2 korty és kész. Kubus üveg talán még amiből hajlandó néha inni.

Vizet szoktam neki általában adni, próbálkoztam gyerek teával is, az nem jött be egyáltalán. Tud inni , csak nem akar. Nem tudom miből adjak neki, vagy mit, ami miatt hajlandó pár kortynal többet inni . Köszönöm , ha segítesz



2023. máj. 3. 23:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a kulacsot szét lehet szedni, és könnyen tisztántartató a szívószál is szétszedhető, és lehet venni pót szívószálat is.

2023. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Kínáld sokszor vízzel, adj neki levest.
nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!