Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van közületek, aki levágatta...

Van közületek, aki levágatta a kislányának a haját rövid, tüsire?

Figyelt kérdés
Te, vagy ő szerette volna? Tetszik neked, illetve neki a tüsi haja? Előtte milyen hosszú volt a haja?

2023. máj. 18. 14:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
74%
Olyan jó olvasni ezeket. Engem is mindig megnyírtak gyerekkoromban volt hogy kopaszra is,és fura de énis élveztem lány létemre. Most is szivesen lenyíratnám nullasra a hosszú hajamat de sajnos nem lenne bátorságom. Ha lesz gyerekem énis mindig jól megnyírom majd nem is viszem majd fodrászhoz
2023. szept. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
76%
30: Kis tüsi frizurával, amennyire azóta megnőtt nekik. Egyébként még két lány osztálytársukat is fiúsra nyírták a nyári szünetben. Az egyiknek hátközépig érőből lett pár centis haja. A másiknak viszont nyár elején még befonva is a popsija alá ért a haja, és most pedig még az én lányaiménál is rövidebb hajjal jelent meg sulikezdéskor, talán ha fél centis lehet neki. Elsősorban praktikus okból, ahogy mondták, mert rendszeresen úszni kezdett, de egyébként is tetszik neki. Kopasz nem volt, viszont rendszeresen nyírják a haját ekkorára. Lehet, hogy hétvégén mi is visszavágjuk majd a lányoknak hasonlóra.
2023. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
69%
Mehet nekik is az 1mm jó lesz suliban is
2023. szept. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim válasza:
40%
Ti most itt vicceltek, igaz?
2023. szept. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes a téma, épp a múltkor láttam a fodrásznál egy 10 év körüli kislány tüsire nyírását
2023. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim válasza:
100%
Hogy fogadta az a kislány az új haját? És milyenről lett tüsi? Laza volt vagy szomorkodott?
2023. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Nem igazán őrült. Vállig érő haja volt.
2023. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
54%
Én nyár elején szoktam kopaszra nyírni,5 éves. Nem baj neki tudja hogy semmi rossz nincs ebben mintha még élvezné is. Engem is volt hogy kopaszra nyírtak gyerekkoromban először nem tetszett de aztán megszerettem nyárra.
nov. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
100%
Télen is gépelni szoktatok, vagy ilyenkor hosszabb a gyerekek haja?
dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
Télen is ugyan olyan
dec. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!