Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért szeretne egy férfi lány...

Miért szeretne egy férfi lány gyereket meghatározottan?

Figyelt kérdés

Kedves tagok!

Szeretném ha ezt elolvasnátok a kedvemért. 🙏

Saját meglátásokat szeretnék olvasni kommentben.

Ez az én levelem egy csoportban.


"3. Nekifutás.


Mit is jelent számomra egy család?

Mit jelent apának lenni?

Mi is az amiért egy férfi kislányt, vagy fiút szeretne?

Ezen kérdéseken elmélkedtem amióta csak a 2. Irományom óta konkrét nem lettem egy közledvelt férfi a szemetekben.

Minden unszimpátia ellenére mégis rágódtam a kérdéseimen, és sok már kérdésen is, és 3.-ra sem szeretném feladni, hogy párkapcsolatom legyen egy anyukával.


Ismerve inger küszöbötöket nehéz megfogalmazni a válaszaim, de igyekszem a legérthetőbben fogalmazni.


1, A család számomra nem feltétlenül az én vérem által nemzett gyermek feltétele. Lehet ez másé is. A család fogalom mennem egy olyan közeget jelent amely mindig összetart, és a legnehezebb helyzetekben is átkarol és megerősít, mondván "ne add fel". A család nem csak az enyém, de a párom, a gyermekek valódi lelki biztonsága a teljes szeretetben, és békességben. Ez egy kötelék amelyet nem szabad tönkre tenni mert minden fél fokozottan sérülhet, és életek menhetnek tönkre. A saját család bizonyítéka annak, hogy életünknek van miértje, van jövője, és létezhet a valódi varázslat ha azt nem rontjuk meg a világ gonoszságaival.


3, Köztudottan a többségben a fiúk az anyjukhoz húznak leginkább, a lányok az apjukhoz. Nem tudom igazán miért, de ez a tapasztalat. Léteznek sajnos rengetegen a világban, de elég csak a határokig menni, és százezres számokbna mérhető az érzelmileg valamilyen formában sérült emberek akár nők, akár férfiak. Ez a sérülés 90%-ban a rossz nevelésből, és a külső körülmények zaklatásaiból erednek. Felnőtt korunkra noha nem ismerjük fel többségében, hogy azok vagyunk, mégis valahogy ez kimutathatóvá válik akaratlanul is. Ezek az emberek valamilyen formában igyekeznek sebeket gyógyítani más-más eszközökkel az mellett, hogy ez nem tudatos.

Vegyünk példának engem.

Én nagyon sokáig ezt nem ismertem fel magamban, majd végül el kellett ismernem, hogy:

- Azért költök egy halom pénzt más gyermekére, mert meg akarom adni neki mindazt amit én nem kaptam meg gyerek koromban, és nem akarom, hogy valaha is traumatizálva legyenek.

- Azért költök egy halom pénzt egy esetleges nőre akit ha esetleg tényleg szertek, jövőt látok benne, mert érzem magamban a félelmet, hogy én még ha most jó is vagyok neki, azt érzem, hogy ez csak egy varázs ami hamar elszáll, és minél drágább dolgokkal meg kell mutatnom, hogy én szeretem Őt, mindamellett, hogy törődöm vele, de miért? Mert azt érzem egymagamban én nem vagyok elég jó neki, nem is leszek elég jó neki, mert Ő sokkal jobb nálam, miért pont én kellenék?

Érdekes a kérdés, igaz?

A válasz egyszerű, miért viselkedik így egy férfi. 26 éves vagyok, és egész gyerek korom óta mind a lányok, mind a testvérek sajnos lenéztek engem. A tesók mert ételbe folytottam a bánatom. Az iskolatársak meg azért mert kissé nagyobb voltam náluk és egy fertőzés lettem a szemükben. Egy valódi kiközösített személy voltam. Ez önértékelési problémákhoz vezetett. Végül ez átment abba, hogy képes vagyok másért teljesen átalakulni, megváltozni, egy új ember lenni egyfajta végtelen energiát kapva egyetlen motivációból. A lánytól aki fontosabb lett önmagamnál is. Ez nem annyira rossz dolog mindaddig amíg rá nem jön az ember arra, hogy mindaddig érzi magát a világ legboldogabb emberének amíg a lány szereti Őt. Ha szakít, átesik a ló túloldalára és 1-2 hónap mire ismét össze szedi magát. (így volt ez nálam is amikor életem egyetlen nőjére több mint 1 milliót költöttem 1 év 6 hónap alatt úgy, hogy nem voltunk együtt, csak küzdöttem érte kitartóan, szertettel. Majd 2 hónapig együtt voltunk valamiért, mire messengeren szakított magán okból)


Ezen történetet halva nagyon szépen kirajzolódik, hogy egy férfi hogyan válik szeret hiányossá. Ilyenkor a férfi a legkisebb szeretetet is képes annyira értékelni ami által sérülékennyé válik, sajnos kihasználhatóvá, mert nagyon szépen meg lehet vezetni.

Egyetlen jó oldala van a dolognak ami szerintem viszont hatalmas előny, és magamon is tapasztaltam. Síkban, kanyarban, térben, és időben is totálisan nem érdekel egyetlen nő sem azon kívül akibe beleszerettem, jöjjön bárki, nézzen ki bárhogy, mondjon bármit, mert a látószög erre az egy nőre korlátozódik. (ilyen volt Petra nekem)


Ha sikerült idáig eljutnod akkor gratulálok mert ez egy novella is lehetne. 😅 Így elérkeztünk az én esetemben a válaszhoz, hogy miért szeretnék lányokat, vagy inkább miért kívánom, hogy azok legyenek, noha nem kizáró ok a fiú sem természetesen.

A válasz: mert úgy gondolom 1-2-3 lánytól olyan bújást, odafigyelést, szeretet tudok kapni ami képes egy életen át feltölteni, mindamellett, hogy átadhatom azt a szeretet ami bennem tombol és át akarom adni másnak, vagy megosztani. Emellett természetesen az élet nem habos torta nagyon is vigyáznom kell a lányokra, azonban úgy érzem a világ legjobb apja tudok lenni egy olyan énnel ami a gyermeki szeretet igénylésével, és a valódi önzetlen szeretettel rendelkezik, mert a gyerekek is oly tiszták, ártatlanok mint amely én bennem is megtalálható.


2, Apának lenni csodálatos dolog szerintem. Óriási felelősség mert a kisfiú/lány első sorban tőlem, és anyjától függ, hogy milyen ember lesz nagykorára. A lelkét mi formáljuk. Mi vagyunk a felelősek a cselekedetiért, mi döntünk arról, hogy mit szeretnénk látni nagykorára, ám a gyerek dönt , hogy mi szeretne lenni felnőtt korában.

A nevelési eszközök megválaszthatóak, de az eszközök közül rengeteg az ami egyenesen lelkileg tönkre teheti a gyermeket és ismét egy sérült gyermeket nevelünk fel. Nagyon nem vagyok híve a fenyítésnek, bántalmazásnak. Én a. Tiszteletben, és a szeretetben hiszek. A gyerek nem tisztel ha ütöd, csak félni fog. A gyerek nem hallgat rád ha ordítasz, csak makacskodni fog.

A gyerek nem fog tisztelni ha hazugságokkal hiteted.

A gyerek NEM FOG SZERETNI ha elkényezteted, csupán ki fog használni.

A gyerek nevelése komplikált, mégis hiszem, hogy meg tudom csinálni, mert érzem, és más gyerekek is ezt alátámasztják.

A család fenntartása (is) a feladatom, de nem feledhetem, hogy apaként is helyt kell állnom.


A nevem Norbert

26 éves.

Budapest


Köszönöm, hogy meghallgattatok, és ez a bemutatkozásom 3. Verziója is."


Köszönöm ha megírod meglátásaid, érzéseid



2023. máj. 25. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

1. te ugye az a bolond vagy, aki a múlt héten beköltözött egy buszozás után a 2 csodálatos kislányhoz, apuka meg kiakadt

2. a fiam sokkal bújósabb a lányaimnál

3. ne akarj összejönni, gyerekes anyukával... járj el valami pszichomókushoz, tedd rendbe magad, hogy ki tudj alakítani egy egészséges párkapcsolatot egy felnőtt nővel, aki örülni fog a rázúduló szeretetednek, és majd TŐLE akarj gyereket, mert így egészséges, nem úgy, hogy össze akarsz jönni egy elkeseredett egyedülállóval, hogy legyen 1-2-3 élő plüssmackód csatolmányként

2023. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Mert pedofil vagy. Más gyerekét ne akard szeretni
2023. máj. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb jóindulattal azt tudom feltételezni, hogy inkább azért akarnál lányt, hogy biztosan te legyél valakinek a kvázi "egyetlen". Vannak problémáid, ez biztos. Lehet, hogy jó ember vagy és jók a szándékaid, de fel kéne dolgozni valahogy a gyermekkori sérelmeidet. Azt érzem ki a szavaidból, hogy te attól a lánytól/lányodtól akarod megkapni azt a szeretetet, amit érzesed szerint korábban megtagadtak tőled.


Plusz egy megjegyzés. Attól még szerethet a gyereked, hogy elkényezteted. Nem ezért fog kihasználni, szerintem ez kicsit összetettebb.

Idegen gyerekeken pedig nem lehet azért pontosan lemérni, hogy hogy menne a gyereknevelés. Az nem ugyanaz, mint időnként pár órát bébicsőszködni. Lehet, hogy neked majd jól fog menni, csak gondoltam szólok 😁

2023. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a buszos őrült a kérdező. Nem olvastam el az egészet mert nem bírtam.

De amúgy azért szimpatikusabb a kislány gondolata mert sikertelen vagy a nőknél és egy kiszolgáltatott alárendelt/függő helyzetű kislányon keresztül élnéd ki a szabályokat megkerülve hogy egy nő végre szeressen és ne érezd magad annak ami vagy.

Sajnálom de szerintem pszichológussal kéne konzultálj arról hogy mi bajod van.

2023. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, elég erősen hajlasz pedofíliába. Menj el pszichiáterhez, mert ha a vágyaid valósággá válnak, azt a törvény már elég szigorúan fogja kezelni. És a rabtársaid is.
2023. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
2023. máj. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
dehogynem, a buszos bolond
2023. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A gyik közösség megint kitett magáért. 🤦‍♂️
2023. máj. 26. 11:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Te is.
2023. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nem volt elég a múltkori leveled, mit szeretnél elérni, milyen válaszokat akarsz? 🤦‍♂️
2023. máj. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!