Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól lehet az...

Hány éves kortól lehet az kötelező hogy egy gyerek anyai felügyelet nélkül pl plázában férfi wc be menjen, strandon férfi öltözőben pakoljon egyedül?

Figyelt kérdés
Ha egyedül tud öltözni ugyan, de pl még nem pakolja zárja a dolgait biztonsággal az öltözőkben, vagy pláza mosdoban/bárhol ha abúzus érné, kivédhetetlen szülői részről

2022. aug. 5. 08:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Mi az, hogy kötelező?
2022. aug. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Valamiért pl a női öltözőben strandokon sérelmezik azt hogy kisfiuval öltözöm a női mosdóban. Random nők szólnak.
2022. aug. 5. 08:17
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Uh, nem tudom. Sokmindentol fugg, de a masik oldal, hogy a kisfiu is elkezdheti kellemetlenul erezni magat.

Hany eves a fiad?

2022. aug. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
Elozo valaszolo vagyok. Plaza mosdo azert mas, mint az oltozo. A mosdoban semmit nem lat, nem hinnem, hogy zavaro lenne. A ferjem is a 3eves lanyunkkal noi mosdoba jar.
2022. aug. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
Hát én azért kizavarnék egy felnőtt férfit a női mosdóból, gyerek ide vagy oda...
2022. aug. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

5-ös amúgy miért? A wc fülke zárható. Ott aztán a férfi nem lát semmit. Nem úgy mint a férfi wc-ben ahol piszoar van és a kislány meglátogatja mások himbàlózójàt.

Normál esetben ilyenkor mi a férjemmel a sérült wc-ben megyünk vagy ahol a babát is vinné bárki. De ha ilyen nincs hát nincs. Ha te ezért egy apukát kizavarnàl a nőiből jó nagy paraszt lehetsz

2022. aug. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
5-ös miért is? Mitől félnél,hogy rád ront a fülkébe gyerekestől?😂😂
2022. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

5 komoly egy gyerekest kizavarnál, mert meglátja, hogy kezet mosol?

Kérdező nincs privát {ltöző legtöbb helyen van, ok hogy az fizetős de azért egy 12 évest már nem vinnék be, az már neki is kellemetlen lehet, de egyedül sem hagynám még.

2022. aug. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
9%
Mekkora álszentek vagytok baszki, ha meg gyerek nélkül megy be egy pasas, ti óbégattok a leghangosabban XDD
2022. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

De itt arról volt szó,hogy


"én azért kizavarnék egy felnőtt férfit a női mosdóból, gyerek ide vagy oda..."


Szóval nem tudom miről beszélsz 😂😂


Illetve szerény 36 évem alatt én még életemben találkoztam pasival ott

2022. aug. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!