Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek milyen úszópelenka vált...

Kinek milyen úszópelenka vált be? Eldobható, vagy mosható?

Figyelt kérdés

1 éves kisfiam, kb.8,5 kiló. Nyárra vennék neki úszópelenkát. Első körben a mosható a szimpatikus, mert az udvaron lesz neki kismedence. Az eldobható így kevésbé praktikus, hiszen kijön, később újra bemegy, akkor újat kell ráadni. De ha van 2 mosható, akkor az egyik szárad.

De sok féle van, nem tudom, melyik jó? A DM applikációban láttam párat, de nehéz látatlanban ilyet venni.

Tapasztalatok érdekelnének, kinek mi vált be?


2023. jún. 1. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Libero eldobhatós volt, arról tudok csak nyilatkozni.

Nem gazdaságos és sajnos a kaki is kifolyt belőle.

2023. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mondjuk eldobhatóból a DM vagy a Rossmann saját márkásat néztem, az darabárban annyi, mint a sima hétköznapi pelenkánk. Szóval még az annyira nem vészes.

2023. jún. 1. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az udvaron van a medence és nincs ott más, és őt sem zavarja, én nem adnék rá semmit.
2023. jún. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a kaka az nála nem igazán szilárd.

Na ha egy olyat véletlenül belenyom a medencébe, az nem olyan jó móka. :D

2023. jún. 1. 15:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1 évesnek lavórt vagy kiskádat vinnék ki és csupaszon hagynám. Az enyém ki-be mászott, nem írtad, milyen medence van, de nekünk a kiskád vált be.


Strandon mosi külsőt adtam rá, abból van itthon több, de sosem kakil fürdés közben, szóval csak illemből kellett.

2023. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi moshatót használunk az uszodában, tulajdonképpen egy kimustrált zsebes pelenka külsőt. A kakit megfogja, mert jó a gumija, de úszáskor amúgy sem szokott kakilni. Itthon volt egy kis pancsolója, de abban meztelenül volt. Soha nem kakilt bele.
2023. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor marad pelenka nélkül. Fürdés közben sem kakilt be soha. Szóval ez csak nálam egy ilyen felesleges aggódás. :)
2023. jún. 2. 05:57
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi jártunk babaúszásra, ott vettünk mosható, combnál behúzható úszópelust. Mi azt használtuk, és szerettük. Eldobhatósat otthonra biztos nem vennék.
2023. jún. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!