Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy volt párom a gyereket...

Ha egy volt párom a gyereket akarja szédíteni hogy majd anyukáddal szép családunk lenne meg lenne testvéred az bántalmazás?

Figyelt kérdés

Van egy volt párom(nem a gyerek apja), aki a kapcsolatban egy szemét ember(ez mégcsak nem is kifejezés)

Állandóan ki akar békülni ajándékokkal, munkahelyre virágot küldözget, könyörögne hogy szeret(mindent hazudik), le van tiltva, szóltam rendőrségre is, akik nem tesznek semmit.

A gyerek nagymamája (anya)amikor a gyermekem ott van, pl hétvégén, beengedi hozzájuk, kibeszélnek, nekik is azt játsza hogy ő milyen rendes, én vagyok aki ellöki. A gyereknek ajándékokat visz. Gyakorta el se mondják ezeket nekem. Anya leül vele jókat beszélgetni a hátam mögött és a gyermekemmel.

A gyerekem is zaklatta telefonon hogy így úgy szereti meg szép családunk lenne, meg kapni fog ezt azt. Ezt is a hátam mögött ezért iskolaban már nem lehet nála telefon sem, ill táborban sem, mert ha tiltva van, ismeretlenként hívja, amikor dolgozom.

Le lesz cserélve a kártyája is.

Cukros bácsiként működik.


Hogyan védhetném meg magam ettől az embertől, meg a gyermekem?



2023. jún. 20. 19:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%
A gyereknek számcsere, és az új számát anyád se tudhatja. Anyáddal a gyerek felügyelet nélkül többet nem lehet. A virágot, ajándékot, amit a fickó küld, nem veszed át. Ha megjelenik személyesen, kihívod a rendőrséget. Most ennyit tudsz tenni.
2023. jún. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 NTBS ***** válasza:
Először anyuddal beszélj.
2023. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

"egyrészt mivel a gyerek nem mondta neki, hogy ne hívogass"


A kiskorú attól, hogy nem ismeri fel, hogy zaklatják (és rajta keresztül az anyját), még lehet zaklatás áldozata. Ezért is van a szülő, aki képviseli az ő érdekét.

Tudom, jóval súlyosabb eset, de ez olyan, mintha azt mondanánk, ha tapogatja egy felnőtt a gyereket, nem számít bűncselekménynek, amíg a gyerek nem hívta fel a figyelmét, hogy ne tegye ezt vele.

2023. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha háromszor hívja a gyereket a korábbi nevelőapja telefonon, akkor az egészen más!
2023. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Marha jó, hogy ennyire tiltod a gyereket a saját apjától, nem egy vadidegenről beszélsz hanem a fiad apjáról
dec. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!