Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A gátseb már begyógyult, nem...

A gátseb már begyógyult, nem fáj. A csontokat mégis eléggé érzem, hogy egy 4,12 kg-os gyerek jött ki belőlem, meddig érezhető a fájdalom?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 9 hete egy 3120grammos gyereknek adtam életet.Még mindig sajog a medencém szoptatás közben,pedig várandósság alatt nem éreztem,hogy tágul,nem fájt.
2008. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia.Hát nem akarlak elkeseríteni, de én majd még fél évig éreztem, és utánna még egy évig ha időváltozás volt.Szerintem ez egyénttől, a seb nagyságátó, és mélységétől függ.Kívánom, hamar gyógyulj.
2008. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nekem csak a harmadiknál volt ilyen érzésem, pedig ő volt a legkisebb. Nekem is kb. fél évig fájt. Nagyon vigyázz az emeléssel és a hirtelen mozdulatokkal! El fog múlni, de idő kell hozzá.
2008. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!