Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kicsi lenne neki a pelenka?

Kicsi lenne neki a pelenka?

Figyelt kérdés
A fiam jövő hónapban lesz 2,5 éves. Pampers Pants 5-ös pelenkát használ, de egy ideje észrevettem, hogy éjszaka átázik. Nem mindig, de elég sokszor. Mi lehet az oka? Kicsi lenne a pelenka? Nem hinném, mert a fiam 13 kg és 17 kilóig jó ez a fajta pelenka. A lányom is 3 évesen még ezt használta. De akkor miért ázik át? Régebben soha nem volt ilyen, pedig akkor kelt éjszaka is enni.

2023. jún. 29. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet most többet pisil. Én a fiamra éjszakára mindig nagyobb méretű pelenkát adok, pont emiatt.
2023. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Mindig akkor váltok a következő méretre, mikor eléri annak az alsó határát
2023. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na hát nekem ez a kilós számozás valahogy sosem jött be.

1 éves a lányom, és mi is 5-ös pelenkát használunk Pampersből.

Amúgy meg a melegben biztos többet iszik.

2023. jún. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2 éves és 11 kilós kora óta 6-os méretű pelust hord a lányom.

A nagyobb is így volt.

Szerintem nem kiló hanem alkat függő

2023. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A méretezés kb pont semmit nem ér.


Én a 9kg-s lányomra (21hónapos) 5ös pelust adok, ami 12-23kg-ig jó. És pont ma gondolkodtam a 6os méreten.


Egyébként mi tökmindegy milyen pelust adunk rá, mind márkára, mind méretre, nálunk egyik sem bír ki egy éjszakát. 1x a mai napig minden éjjel kell cserélnem születése óta.

2023. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ki fogjuk próbálni a nagyobb méretű pelenkát, egyelőre éjszakára csak.
2023. jún. 29. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
2,5 évesen alvás előtt ültesd rá a bilire. Nyilván ha nagyon tiltakozik, akkor ne terrorizáld ezzel, de ha mondjuk az átázásnak az az oka, hogy sokat iszik a melegben, akkor ez segíthet.
2023. jún. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Az éjszakai pelenkát próbáltad?
2023. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Még nem pisilt bilibe, ezért ez még nem aktuális nálunk.

Amikor kisebb volt, használtuk az éjszakai pelust, de már jó ideje nem volt rá szükség, így elhagytuk. De ez is megoldás lehet, köszönöm.

2023. jún. 30. 10:30
 10/10 anonim ***** válasza:
6 honapos a fiam, 7 kg, a pelenka, amit hasznal, 9 kg-tol irja. Mindig hamarabb valtunk, valoszinuleg neked is nagyobbat kellene ra adni.
2023. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!