Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy ismerősöméknél a 6 éves...

Egy ismerősöméknél a 6 éves kislánynak naponta fél órát kell zongoráznia. Nem túlzás ez?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg, ha szereti.
2010. okt. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem,fél óra nem a világvége.
2010. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kell? Akkor túlzás. Ha szereti, akkor rendben van, én jártam zeneiskolába és imádtam. De nem kényszerítettek.
2010. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha KEEL, akkor túlzás, ha meg szeret, akkor magától is fog.

Ha nem akar, akkor nem szerti csinálnii.

Egy 6 évest miért nem lehet inkább hagyni játszani?

2010. okt. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam zeneiskolába.Szerettem nagyon.HA oda akartam járni akkor kellett gyakorolnom naponta többet mint fél óra.És imádtam!!!Legalább nem csavarogtam soha.
2010. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amikor én jártam ennyi idősen, nekem is min.fél órát kellett gyakorolnom. NEm imádtam mindig, de kibírtam és így fejlődtem. (Alapvetően azért szerettem zongorázni, de egy picit kellett fegyelmezni. :)
2010. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!