Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem túlzás, hogy...

Csak szerintem túlzás, hogy anyám megsértődik, ha naponta, vagy 2-3 naponta nem hívom fel? 30 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mihez van hozzászoktatva.Ha eleinte naponta hívtad, és most nem ezt teszed, akkor jajajajajajaj!!!!!!!!!
2010. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy már te is felnőtt vagy, és szeretnél önálló életet élni, és hogy nem kell miattad aggódnia, vagy megsértődnie. Mert ez tényleg túlzás!
2010. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha annak érzed, akkor vele beszéld meg, ne itt keress önigazolást.


Ez olyan, mintha a háta mögött kibeszélnéd. Ugyanúgy gyerekes viselkedés, mint az ő gyakori hívásigénye. Még az is lehet, csak te érzed azt, hogy ő ezt elvárja tőled.

2010. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
óh kitérdekel, mond meg sokat fogyaszt, hagyjon azt kész..-.-
2010. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy találunk majd itt egy olyan kérdést is, miszerint a 30 éves felnőtt gyerek 2-3 naponta felhívja a mamáját, és a mama nem mer szólni neki, hogy ez aztán a túlzás! Mert anyának is van saját élete! Mit tanácsolnál?
2010. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szép kis kapcsolat! én 40 éves vagyok, de nap nem telik, hogy ne beszéljünk telón (messze lakik), nem kellenek órák, csak 2-5 perc, és mindenki nyugodt! addig örülj,míg van kit hívnod! bár az is igaz, hogy a mi kapcsolatunk olyan anyuval, hogy még sosem voltunk eymásra megsértődve, haragba stb. voltak nézeteltérések, de megoldottuk 2 perc alatt, és minden ment tovább.
2010. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Enyhén szólva is túlzás! Nem tudom, van-e barátnőd, vagy házas vagy-e már, de ha nem, akkor bele se merek gondolni, mi lesz akkor, amikor már feleséged és gyerekeid lesznek! Anyukádtól is eléggé nyomasztó, hogy nem hagy élni téged. Nem vagy Te már kisgyerek, szokjon le erről.

Férfi vagy nő vagy, Kedves Kérdező?


20/L

2010. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok,évek óta külön élek,pár hónapja pedig már a párommal együtt.De mindennap beszélek anyuékkal,általában reggel,mielött elmegyek otthonról megkérdezem,hogy minden oké-e.Persze,ha valami fontos történik és nem tudok elmenni hozzájuk,akkor többször is hívom őket.Nem beszélünk órákat és nem számoltatnak el semmivel,ez nekem is igényem,hogy tudjam mi van velük,hogy jól vannak-e.Kb.2 hetente találkozunk is vasárnaponként.
2010. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy megsértődik,csúnya dolog.Ezen nem szabadna megsértődnie.Anyukád egyedül él?

Én anyával naponta beszélek,de van,hogy kimarad 2-3 nap is.Változó,de nem sértődik meg.Ha nem hívom,ő hív,hogí mi van velünk.32 éves családos nő vagyok.

2010. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, arról panaszkodik a kérdező, hogy az anyukája igazából elszámoltatja, azon kívül, hogy túlságosan is rátelepszik. Meg esetleg programot csinál neki (a kérdezőnek), holott lenne más dolga is.


Jól sejtem ezt, Kedves Kérdező?


20/L

2010. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!