Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted meghagyjam a lányom...

Szerinted meghagyjam a lányom haját rövidnek?

Figyelt kérdés

A lányom ősszel lesz másodikos. A nyári szünet elején levágattam a haját hátközépig érőről tüsire. Felül 2,5 cm, oldalt és hátul géppel nyírva 5 mm. Úgy gondoltam, hogy egyszeri dolog lesz a rövid haj a meleg miatt, aztán majd visszanövesztjük neki. Aztán rájöttem, hogy sokkal egyszerűbb így, kevesebbet kell bajlódni a hajával. Ő azt mondta, hogy neki nem lenne probléma, ha meghagynánk rövidnek a haját, és az sem, ha megnövesztenénk neki újra.

Ti mit tennétek a helyemben?



2023. júl. 13. 14:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Ha neked úgy könnyebb akkor vágjátok le neki, majd ha megakarja növeszteni akkor szól.
2023. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ő döntse el, ne a te kényelmed legyen a fő szempont. A lányom haja hátközépig ér most úgy, hogy a fele hosszát pár hónapja vágtam le. Neki így tetszik és nekem segítenem kell neki rendben tartani, de szerintem így a helyes.
2023. júl. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
2-es írja hogy a lánya azt mondta neki mindkettő jó.
2023. júl. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Tüsin biztos nem hagynám sulira. Van millió fazon, felhosszuban is.
2023. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom...

Kapásból te akartad, hogy rövid legyen, nem ő. Legalábbis az írasod alapján. Most meg a neki mindegy.


Én le sem vagattam volna.


Nekem is volt rövid, tüsi hajam alsóban, itt én akartam, nem anyám. Anyam le is akart beszélni róla.

Engem amig meg nem nőtt csúfoltak, fiúnak néztek.

Én tuti hamár le lett vágva, visszanöveszteném neki.

2023. júl. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Eszembe nem jutna a saját lustaságom miatt a gyerek haját így lenyírni.
2023. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%

Én nyak középig érőnél nem vágnám rövidebbre, nehogy csúfolják vagy cikizzék, esetleg késöbb visszanézve a fotókat rosszul érezze magát.

Számomra az is hihetetlen hogy a gyereknek mindegy és nincs véleménye erről. Az én időmben ha egy hajcsat nem úgy volt ahogy megszokták a többiek már ment a kibeszélés, de lehet hogy azóta mindenki kedves lett.

Nekem volt rövid, hosszú de mindig én akartam.

Legyen valami arany középút ha valóban mindegy neki.

2023. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Apukámék fiusra vágatták kiskoromban a hajam, tényleg csuti fiusra. Nem rossz érzés amikor visszanézem. Persze az is kérdés hogy hány éves.
2023. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Olyan legyen, amilyent ő szeretne. Nekem is könnyebb lenne rövid hajjal a lányommal, de ő ragaszkodik a hosszúhoz, így hagyom. De ha rövidet szeretne, levágatnám.
2023. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha neki tetszik és jól áll az arcához akkor persze. De ha másmilyet szeretne, vagy őszintén végig gondolva nem előnyös az arcához csak praktikus, akkor inkább más frizurát választanek. Azért szerintem egy iskolasnal már számít hogy hogy néz ki, nyilvan nem a kis egyen hercegnő legyen, de azért lehet rá törekedni hogy jól álljon a haja, ruhái.
2023. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!