Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerinted meghagyjam a lányom...

Szerinted meghagyjam a lányom haját rövidnek?

Figyelt kérdés

A lányom ősszel lesz másodikos. A nyári szünet elején levágattam a haját hátközépig érőről tüsire. Felül 2,5 cm, oldalt és hátul géppel nyírva 5 mm. Úgy gondoltam, hogy egyszeri dolog lesz a rövid haj a meleg miatt, aztán majd visszanövesztjük neki. Aztán rájöttem, hogy sokkal egyszerűbb így, kevesebbet kell bajlódni a hajával. Ő azt mondta, hogy neki nem lenne probléma, ha meghagynánk rövidnek a haját, és az sem, ha megnövesztenénk neki újra.

Ti mit tennétek a helyemben?



2023. júl. 13. 14:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
65%

Kislány hajbol lustaságodbol fiús haját csinálni.nem normális

Én megnöveszteném ne csufolják már fiúnak.

Lányomnak derékig érő szép hosszú haja van soha nem vágtunk többet mint ami tönkre ment hajvégekböl.

Mondjuk lányom nem is engedte soha.

2023. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

Ne etessétek már a trollt!

Komolyan van aki ezt bekajálja, hogy 7-8 éves kislány zokszó nélkül hagyja, hogy a hátközépig érő haját csutira vágják? :)

2023. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
36%
Kislánynak a haját, ha iskolás, ne vájad fiúsra, mert csúfolódásnak teheted ki önhibáján kívül. Hagyd hosszúra a haját, nem érdemes ezt kockáztani.
2023. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
67%
Jól megkopasztottad! Legalább felül ne gépeld le, ha már a tarkóját fel is szeded.
2023. júl. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%

Borotváld le neki tarkopaszra.

Elvégre ez már a sokadik ilyen kérdés, amit kiírsz, és mindig az a történet vége...

2023. júl. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Fodrász nyirta? Nem sirt?
2023. aug. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha hiszitek ha nem, nekem apuék lenyírták tüsire. Még van is képem hogy hogy néztem ki. Így utólag vicces, abban az időszakban még nem érdekelt.

Viszont azért nyilván számít hogy mennyi idős a kicsi.

2023. aug. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk a tanítónő mondta nekem privátban, hogy úszni mennek majd a gyerekek és örülne, ha sok lánynak rövidre vágnák a haját, mert ők meg száritgatjak a hosszú hajakat. Én részemről levágott neki, mikor indul az úszás.
2023. aug. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18as milyen rövidre lett neki levágva és a lányod hogyan fogadta ?
2023. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

16-os: Igen, fodrász nyírta neki. Nyári szünet elején vágattuk le rövidre a haját, és azóta még további két alkalommal is le lett nyírva ugyanolyan rövidre. Nem sírt egyáltalán, inkább kíváncsi volt, hogy hogy fog állni neki.

18-as: A lányoméknál is lesz úszás, ha jól tudom november első felétől februárig. Nem kifejezetten emiatt vágattuk le a lányom haját, hanem mert tetszett, és mert egyszerűbb kezelni. De valóban, úszásnál is praktikus a tüsi haj a gyorsabb szárítás miatt.

2023. aug. 28. 11:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!