Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mandulagyulladás negyedjére?

Mandulagyulladás negyedjére?

Figyelt kérdés
Idén már a 4 évesemnek negyedjére vannak begyulladva a mandulái. Először márciusban, majd májusban, majd júniusban, majd most megint. Szóval mostmár lassan havi szinten..Általában tünetmentes, csak annyi hogy kicsit hallani a hangján, ha belenézek a torkába látom, hogy nagy neki. Gyerekorvos semmi értelmeset nem mondott. Szerintetek ezzel már menni kellene fül orr gegeszetre?
2023. júl. 17. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

És mind a 4x tuti az volt a probléma? Orvos szerint is? Vagy csak te diagnosztizáltad? (Mert írod, ha belenézel a torkába látod).

Nem lehet, hogy nem az a baj?

2023. júl. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Gyerekkoromban nagyon sokszor volt mandulagyulladásom. Ki kellett volna venni, de borzasztóan féltem a műtéttől, így csak halasztódott. Végül 17 éves koromban vették ki, akkor már nem lehetett tovább halogatni. Addig folyton beteg voltam, de azóta csak egyszer voltam komolyan beteg, egy influenzajárvány alatt.
2023. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lesz az még huszadszorra is,nyugi.
2023. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg az.

Nyilván orvoshoz megyünk, nem én találtam ki.

Az elsőnél kórházban is voltunk 1 hétig, annyira rosszul volt, infúzión, vénás antibion.

Azóta szerencsére többnyire tünetmentes.

Ma megvizsgálta végül fül orr gégész főorvos, elvittem. Dupla adag Augmentint írt fel, azt mondta szedjük hosszabb távon, hátha sose gyógyul ki rendesen és azért esik vissza. Műtétet egyelőre nem javasol, csak ha továbbra is előjön.

2023. júl. 17. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!