Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lesz annyi idős egy...

Mikor lesz annyi idős egy gyerek, hogy lehessen mellette takarítani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak olyan gyerekek, akik mellett egy 2 szintes házat telekkel és állatokkal is el lehet látni :D


Na itt most a másik végletet szeretném kérdezni 😅


Szóval úgy általánosságban véve mikor lesz olyan idős egy kisgyerek, hogy azt lehessen mondani neki h most 1 órát el kell foglalnod magad, ki kell takarítanunk?


(A bevonás itt most annyira nem működik, mert vegyszeres takarításra gondolok)


2023. aug. 4. 10:50
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

"Hosszú távon akkor erre kell készülni 😖"


Nem feltétlenül. Lehet fel év múlva más lesz, lehet akkor el lesz magában hosszabb ideig. Nem lehet tudni.

2023. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár 1 órára ne tudd rábízni senkire. Bölcsi,ovi,nagyszülők? Kb. bármikor. Mondjuk én soha nem vegyszerezek gyerekkel,azt akkor szoktam,ha nincs itthon. Baba korában elvitte sétálni az apja olyankor.
2023. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
0%
Off: miért dobálóznak ilyen jellegű kérdéseknél a bölcsivel? Mintha olyan egyszerű lenne bekerülni
2023. aug. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:

Lanyomtol 3 evesen simán ki tudtam takarítani

Fiam meg csak 16 hónapos,de nem úgy néz ki,hogy olyan nyugodt lesz három évesen mint a lanyom volt

Per pillanat negyed órát alig van el egyedül

2023. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
Ha gond nélkül lenne mindig valaki, aki vigyáz a gyerekre amíg gyorsan kitakarítunk, nem született volna meg a kérdés :(
2023. aug. 4. 21:27
 16/47 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor takarítok mikor a nagy nincs itthon,a kicsi pedig alszik.

A 9 éves rosszabb mint a kicsi

Állandóan akkor kell valami amikor valamit csinálok.

Így szünetben pedig amikor a ferjem is itthon van,lefoglalja őket addig.

Ha tisztaságot akar,muszáj lennie a gyerekekkel és korulugralni őket 😆

2023. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
Felváltva is lehet takarítani, leosztjatok a feladatokat, addig a másik jatszozik, bevasarol stb a kicsivel.
2023. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
0%
De én ezt nem értem. Leteszed a gyereket a kiságyba, aztán takarítasz, hajat mosol, teszed a dolgod. Én nem értem ezt hogy miért nem lehet a gyereket egyedül hagyni egy percre se? Kitolod a babakocsit a kertbe aztán ha sír majd abbahagyja te meg csináld amit szeretnél. Egy gyerek se halt még abba bele, hogy sírt és nem keltek fel hozzá éjszaka, vagy sírt és nem rohant be hozzá az anyja😂
2023. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
#18 remélem nincs gyereked 😥
2023. aug. 8. 14:06
 20/47 anonim ***** válasza:
Nincs de akkor se értem, túl van lihegve. Nem hal bele ha nem nézel rá fél óràn keresztül. Vagy igen? Magyarázzàtok meg akkor légyszi mi baja lehet😀
2023. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!