Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lesz annyi idős egy...

Mikor lesz annyi idős egy gyerek, hogy lehessen mellette takarítani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak olyan gyerekek, akik mellett egy 2 szintes házat telekkel és állatokkal is el lehet látni :D


Na itt most a másik végletet szeretném kérdezni 😅


Szóval úgy általánosságban véve mikor lesz olyan idős egy kisgyerek, hogy azt lehessen mondani neki h most 1 órát el kell foglalnod magad, ki kell takarítanunk?


(A bevonás itt most annyira nem működik, mert vegyszeres takarításra gondolok)


2023. aug. 4. 10:50
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nem szerelmem a gyerek, hogy körülötte forogjon az életem. Egészséges kapcsolatot tervezek kialakítani vele. Tudom, hogy nekem mi a jó, és azt is, hogy mi az, amivel nem ártok neki. Ismerek nárciszt is, de a szülei nem hagyták magára mikor sírt, anyuka háztartásbeli volt, nem dugta bölcsibe. Ez olyan hogy valaki elhízik, az lehet genetika, lehet egészségtelen életmód, vagy hormonális zavar miatt, de nem következik abból, hogy valaki kövér akkor automatikusan hormonális problémája van. Attól hogy valaki pszichopata, még nem lehet azt a következtetést levonni hogy biztos azért mert kiskorában nem vigasztalták meg ha sírt. Én nem bánom ti mit tesztek én a kérdésre válaszoltam. Nem kötelező így tennetek. De nekem jut majd időm fodrászhoz menni, körmöshöz menni. És nem fogok a gyerek mögé bújni, hogy azért koszos a lakás, vagy azért van kupi mert sírt a gyerek és felette kellett állnom.
2023. aug. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
29%

Úr isten te nem vagy normális.

Egy normális anyának a gyerek körül forog az élete legalábbis addig amíg szüksége van az anyjára...nagyon elmebeteg vagy .attól hogy nem hagyom soha sírni meg képzeld,eljutok fodrászhoz és vásárolni is.

Ahogy takarítani is tudok,tudtam tole mindig is .előre sajnálom a gyerekedet

2023. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
54%
32.sajnállak ha neked a gyerek körül forog az életed
2023. aug. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

Igen körülöttük forog mivel ketten vannak,és a férjem körül

Nem kell kulombseget tennem a férjem és a gyerekeim kozott.

Nem sajnalnod kell,mert nincs miért sajnalnod.enyem a legszebb ajándék a világon,a két gyerekem

2023. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Szerintem neked is van valami mentális problémád, mert értelmes nő ilyet a saját gyerekével nem tesz. Igen, a gyerek körül forog a világ, mert a gyerekednek csak körülötted forog a világ. Szerintem te szart sem tanultál a ELTÉn, te is nárcisztikus vagy, az írásod alapján.
2023. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Egy valaki említett csak pszichés betegséget.

De tegyük fel, hogy az ég világon semmi baja nem lesz attól a gyereknek, ha egész nap ordít.

Nem tudom akkor is valahol ridegnek és érzelemmentesnek kell lenni ahhoz, hogy szenvedni hagy a saját babádat.

A legtöbben nem azért vállalunk gyereket, hogy félretoljuk, hogy ne legyen útban 🤷‍♀️

2023. aug. 9. 07:34
 37/47 A kérdező kommentje:

De egyetemen ugye nem Freud meg a hasonló őskövületekre gondolsz?

Ferber meg társai?

Mert őket nem azért tanítják, mert igazságokat írtak le, hanem mert pszichológia történelmet is kell tanulni. Meg kell tanulni, hogy a híres szakemberek miket állítottak a maguk idejében.

Furcsa mert a legfrissebb elméletek, szakemberek pontosan az ellenkezőjét mondják, mint te.

Tudományos mérések (stresszhormon) is őket igazolják.

+ jártam is szakemberekhez, akik ugyanúgy pszichológiát tanultak és teljesen az ellenkezőjét mondták, mint te 🤷‍♀️

2023. aug. 9. 07:43
 38/47 anonim ***** válasza:
54%

Az egyetemen meg nem alapozott mintavétel alapján csináltunk statisztikákat, ugyanilyen statisztikák eredményei ezek a kutatások is amikre hivatkozol.

Mégegyszer mondom, nekem mindegy te mit csinálsz, én nem állok be a sorba, nem teszem tönkre a saját életem, ha lehet másképp is. Nem azt mondtam hogy soha nem kelek fel hozzá, hanem hogy fél órába senki se halt bele. És tegyétek a szívetekre a kezeteket biztos volt olyan hogy elszundítottatok, vagy hogy arra gondoltatok hogy a fene essen az egészbe most pihenek, 10percet kibír. Még az ősanyák is lehetnek néha gyengék. Én ezt veletek ellentétben felvállalom és nem görcsösen állok hozzá a gyerekneveléshez. Szíve joga mindenkinek dönteni, de az hogy sírdogál kicsit aztán észrevesz a babakocsi sarkán egy lepkét és elszórakoztatja magát vele saját magától, az semmivel se ártóbb mint az ha odaszaladsz és azonnal felveszed hogy megnyugtasd. Max önállóbb lesz felnőttként. Keressek erre valami tudományos szakirodalmat ami szintén egy szűk minta alapján íródott és valaki műhelymunkája?😂

2023. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
29%
Idióta...
2023. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legintelligensebb megnyilvánulásod ha mások véleménye nem egyezik a tiéddel?
2023. aug. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!