Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lesz annyi idős egy...

Mikor lesz annyi idős egy gyerek, hogy lehessen mellette takarítani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak olyan gyerekek, akik mellett egy 2 szintes házat telekkel és állatokkal is el lehet látni :D


Na itt most a másik végletet szeretném kérdezni 😅


Szóval úgy általánosságban véve mikor lesz olyan idős egy kisgyerek, hogy azt lehessen mondani neki h most 1 órát el kell foglalnod magad, ki kell takarítanunk?


(A bevonás itt most annyira nem működik, mert vegyszeres takarításra gondolok)


2023. aug. 4. 10:50
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de te kivételesen hülye vagy,így mást nem tudok mondani csak ezt...nem fogok neked semmi mást írni,mert felesleges,hajtod a hülye tanulmányaidat,kar vitatkozni veled,nincs értelme
2023. aug. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
70%
Természetes. Hisz fel se fogod amit írok, ahhoz is kellene egy minimális intelligencia szint.
2023. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem neked kellene az az intelligencia?

Könyvekből meg az ELTE szarsagaibol nagyon szar lesz gyereket nevelni...

2023. aug. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
De még mindig nem értem hogyan lehet, hogy ezt tanítják egyetemen, de a való életben nincs pszichológús aki azt ajánlaná, hogy hagyd sírni a 2 hetes babádad és ne adj neki enni éjjel 🤷‍♀️
2023. aug. 9. 15:39
 45/47 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd kérdező,ha O ezt tanulta akkor biztos okosabb mint azok az anyák akik nem hagyják magukra a kisbabájukat.
2023. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
81%
Pszichológús
2023. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
Ah jaj igen, elgépeltem egy szót, hát kész bótrány 😆
2023. aug. 10. 15:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!