Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor lesz annyi idős egy...

Mikor lesz annyi idős egy gyerek, hogy lehessen mellette takarítani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak olyan gyerekek, akik mellett egy 2 szintes házat telekkel és állatokkal is el lehet látni :D


Na itt most a másik végletet szeretném kérdezni 😅


Szóval úgy általánosságban véve mikor lesz olyan idős egy kisgyerek, hogy azt lehessen mondani neki h most 1 órát el kell foglalnod magad, ki kell takarítanunk?


(A bevonás itt most annyira nem működik, mert vegyszeres takarításra gondolok)


2023. aug. 4. 10:50
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
20-as, amit leírtál az a nárcisztikus és a borderline személyiségzavar megalapozása.
2023. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
70%
Tanultam fejlődéspszichot, és nem igaz amit írtál. Gyakorlaton egy borderline-os páciensem volt, műhelymunkàt kellett írnom róla, nos, neki a szülei teljesen aggódóak, túlféltőek voltak, sőt, olykor még a normálisnál is gondoskodóbbak. Egyáltalán nincs erről sehol párhuzam. A korai kötődés sem ettől alakul ki, hogy sír és odarohansz.
2023. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy nekem mindegy, van aki felkel hozzá minden percben, van aki nem. Mégis teljesen egészséges lesz a gyerek. Csak azt mondom hogy saját magatoknak nehezítitek meg az életet. Én nem fogok hozzá se rohanni, se felkelni éjjelenként. Nem hal bele, és nem lesz ettől személyiségzavaros sem. Nyugi.
2023. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
2023. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
0%

Az ELTÉn tanultam, szerinted a csaladinet.hu cikke meg fog győzni? Nem egy hiteles szakirodalom.

Egyébként, 2. gyereknél màr a szülők is ráhagyósabbak, mert rájönnek, hogy az elsőnél sokmindent túlpörögtek. Nem kell megkímélni magát senkinek a felesleges hajcihőtől, de lehet másképp is csinálni.

2023. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Akkor te nyugodtan doglesz amig a gyereked ordít?

Szép anya vagy.

2023. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
0%
Semmi baja nem lesz tőle, rosszabb lenne neki ha kialvatlan lennék, és rá vetíteném ki minden nyomorom, és haragudnék rá amiért nem tudok pihenni. Egy nyűgös anya se lenne jobb neki.
2023. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

Én is kialvatlan voltam megse voltam a gyerekkel agresszív,nem haragudtam rá,hiszen én akartam őt,tudtam mivel jár...

Ne haragudj,de én a hozzád hasonló anyakat mélységesen elítélem.

2023. aug. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

25,én második gyerekemet sem hagytam sírni soha...

Nem volt szívem hozzá.ha neked van,akkor hajrá..

2023. aug. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

Az ELTÉn azt tanították, hogy nyugodtan hagyd ordítani a gyereket, nem lesz semmi baja? Ezt erősen kétlem.

Dr. Alexander Lowen: Narcissism, Denial of the True Self

Tömény szakirodalom áll rendelkezésedre a sírni hagyás káros hatásairól.

2023. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!