Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Unokaöcsém 1 éves lesz decembe...

Unokaöcsém 1 éves lesz decemberben, megérné szerintetek gyerekautót venni neki?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék neki egy elektromos autót amibe beleülhet és hajthatja/ masok távirányítóval.


Megéri ilyent venni egy gyereknek? Én mindig vágytam rá, de sosem kaphattam és probálok neki megadni midnen olyant, amire vágytam de a szegénységünk miatt nem kaphattam meg.


Viszont ugye nem tudom hogy ez ajánlott-e a gyerekeknek vagy jobb, ha motoroznak vagy bicikliznek, illetve hogy egyáltalán leköti-e őket.



2023. aug. 27. 12:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
58%
Nem, tök felesleges, semmiresejó, cserébe drága és veszélyes holmi.
2023. aug. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Szia nekünk van

3 evesen kapta ott már azért tudta élvezni!

Szerintem még várj vele 1-2évet

2023. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%
Felesleges és túl kicsi is hozzá. Inkább olyant, ami fejleszti, bébi taxit, később kismotort. Többször láttam ilyen korú gyereket benne ülni, hogy apuka irányítja. Az ég világon semmi értelme, csak ül benne a gyerek és ennyi. Persze menő, lehet vele vagizni, de a gyereknek inkább arra van szüksége, hogy fejlessze a mozgást. Ráadásul drága, ki sem lehet igazán használni.
2023. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nézek inkább valami olyant, ami akkor hasznos is neki és akkor erre vissza térek 2-3 évvel később, ha igénye lesz rá. :))
2023. aug. 27. 13:34
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Az én gyerekem egy évesen is imádta a tesója elektromos autóját. Alig lehetett kiszedni belőle.

Szerintem jó ötlet, nálunk ki volt használva. Viszont a szülőket érdemes megkérdezni, mert nagy helyet foglal, nem mindenkinek van annyi.

2023. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg varj vele, hogy igazan tudja elvezni. Ha van nagyobb testver es latja benne, az megint mas.
2023. aug. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
55%

Fiam is kapott egy éves szülinapjára

Szeret benne ülni,én irányítom.

2023. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

Hány éves vagy te, hogy ilyenre vágytál kicsiként? Meg milyen kicsiként? Ennek az átlag korosztálya 2-3, amire általában nem is emlékszik az ember.

Ez jellemzően az apukák szórakozása, a gyerek nem élvezi jobban, mint bármilyen más járgányt, cserébe ez nem fejleszti semmilyen területen.

2023. aug. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%
Mi 1 éves szülinapra vettük,azóta is napi használatban van,már volt akku csere.Most lesz 3 éves a delikvens,és már fuvarozás a 1,5 éves húgát is.Nekünk megérte.
2023. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Szerintem még kicsi hozzá, nem tudná használni, valami lábbal hajtósat vegyél elsőnek.

Kisfiam 3 évesen kapott elektromosat.

2023. aug. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!