Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ha betegek vagytok...

Anyukák, ha betegek vagytok hogy látjátok el a gyereket?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta hányok és megy a hasam. A gyereknek pont nincs ma ovi, nevelés nélküli munkanap van, mondjuk amúgy sem tudtam volna így elvinni.. a férjem pedig csak ma este jön haza, munkaügyben mentek ma messzebbre, nem tudott itthon maradni, holnap szabin lesz, de a mai napot túl kell estig élni valahogy egy 4 évessel. Felkelni is alig tudok, maximum 5-10 percekre. Jártatok már így? Nekem régebben is volt ilyen mikor gyedem voltam, akkor mondjuk a férjem hazajött munkából pár óra múlva. Kb egész nap a mese elé teszem, nem tudok jobbat, de rossz érzés.
2023. szept. 11. 10:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Egész nap tévé.
2023. szept. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%

Otthon marad a férjem.

Én csak akkor dőlök ki, ha már nagyon végem van, szerencsére ritkán van ilyen, és akkor nagyon rosszul vagyok. Ő sem lenne nyugodt, hogy egyedül vagyok otthon

2023. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Jártam. Elkaptam én is meg a még szoptatott 1 éves lányom is a hányás-hasmenést. Bekerült(ünk) a gyerekosztályra a kórházba.

Egy élmény volt...a kiszáradástól majd szét robbant a fejem,úgy fájt. Olyan hulla sápadt voltam,hogy a nővér megkérdezte,hogy el tudom-e látni a gyereket.

Nekem is infúzió kellett volna, de a gyerekosztályon én nem kaptam.

Nagyon nehéz napok voltak.

2023. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Egy 4 évessel már gyerekjáték. Kisebbem akkora, teljesen jól megérti még azt is, ha csak "nincs kedvem" játszani (mert mondjuk meginnám a kávémat, egyébként rengeteget játszunj). Ha beteg vagyok, akkor abszolút megértő, játszik mellettem, "olvas" nekem, a tévé nálunk nem téma.

Amikor kicsik és még magatehetetlenek voltak... na akkor nem volt buli beteg lenni.

2023. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Márciusban esett meg. A gyerek hányt kétszer, meg volt egy hasmenése, mi a férjemmel napokig az életünkért és a wc-ért küzdöttünk. Másfél éves volt akkor, egész nap arcon pörgött. Foodpandán rendeltünk kaját, magunknak izotóniás italt a kiszáradás ellen, kapcsoltunk mesét, és túléltünk.
2023. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%
Kb ufyan úgy, mint egészségesen. Csak lassabban.
2023. szept. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Kín keservesen.

Öklendeztem mikor kevertem a tápszert, meg görnyedve pelenkáztam stb.

Legjobb mikor a wc-n szenvedtem, ő meg akkor sírt fel. Hát ez ilyen.

2023. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Azért 4 éves már nem kicsi, megérti. Nézzen tévét, tud játszani, esetleg tudsz neki mesélni. Nem baba már és nem is dacos 2 éves. Az hogy egész nap tévét néz, hát istenem, egy napot kibír, semmi baja nem lesz.
2023. szept. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

4 evesen mar okossak, megertik.


Egyedulallo anya vagyok, csalad nelkul, ketszer kaptam el hanyos hasmenest egyszer 1 , majd 1,5 eves koraban.

Tuleltem, ennyi, mi mast tehettem volna ?

2023. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*okosak, ertelemszeruen
2023. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!