Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, ha betegek vagytok...

Anyukák, ha betegek vagytok hogy látjátok el a gyereket?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta hányok és megy a hasam. A gyereknek pont nincs ma ovi, nevelés nélküli munkanap van, mondjuk amúgy sem tudtam volna így elvinni.. a férjem pedig csak ma este jön haza, munkaügyben mentek ma messzebbre, nem tudott itthon maradni, holnap szabin lesz, de a mai napot túl kell estig élni valahogy egy 4 évessel. Felkelni is alig tudok, maximum 5-10 percekre. Jártatok már így? Nekem régebben is volt ilyen mikor gyedem voltam, akkor mondjuk a férjem hazajött munkából pár óra múlva. Kb egész nap a mese elé teszem, nem tudok jobbat, de rossz érzés.
2023. szept. 11. 10:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsére már nagy. Délelőtt nézett mesét meg gyurmázott, szendvicset is kent magának, vett ki magának ivójoghurtot, nekem is hozott jéghideg szőlőlevet szívószállal. Most meg már jobban vagyok kicsit, fel tudtam kelni.
2023. szept. 11. 13:48
 12/12 anonim ***** válasza:
84%

Két hete kaptuk el az új covidot, én terhes vagyok, beteg lettem én, férjem, és a 2 éves is, mindenki lázasan haldokolt 3 napon keresztül.

Én magamat alig bírtam ellátni, annyira volt erőnk, hogy rendeltünk enni a gyereknek (ő volt éhes egyedül, mi férjemmel felállni alig tudtunk szó szerint) meg cseréltük a pelenkáját. Ha nem aludt, akkor leraktuk a tv elé. Tudom, hogy gáz, de abban sem vagyok biztos, hogy a macskának adtunk e enni minden nap, szóval a tv már nem oszt nem szoroz. Normál esetben én is viszem ki 2x egy nap, most is, terhesen is, de betegen nálunk csak a túlélés van, ahogy sikerül.

2023. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!