Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiam legurult a...

2 éves kisfiam legurult a lépcsőn. Lehet agyrázkódása?

Figyelt kérdés
Kb. 5 lépcsőfokot gurult, amikor leért sírt. Kb. fél percig sírt és már ment volna tovább. De én nagyon megijedtem és azóta is csak kérdezgetem fáj e valahol,de azt mondja hogy nem. Már rég elfelejtette és már alszik is. De én nyugtalan vagyok hogy lehet esetleg agyrázkódása?
2010. okt. 18. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, bakker:((( ha hányna, fájna a feje, eszméletét vesztette vona, akkor lenne agyrászkódás. Ha holnap szokatlanul nyűgös, esetlrg aluszékonyabb, zavarja a fény, akkor doki!!!
2010. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Agyrázkódás/ baj tünetei:

Eszméletvesztés, levertség, fáradtság, hosszú megnyugtathatatlan sírás , hányás. Ha ezek közül 1-2 van az már gond lehet.

Ez a rosszabbik fele az írásomnak. A jobbik, hogy valószínű nem lett nagy baja, NYUGI :-)

2010. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

erősek ezek a gyerekek.fiam 1.5éves volt mikor kismotorral "ment le" a lépcsőn.panel,nem számoltam, de lehet vagy 20fok.

semmi baja nem lett szerencsére.

amit elöttem írtak helyes,ezeket figyeld, de nem lesz baj.

2010. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

az én fiam is leesett, 1 perc sírás, én meg kb. levegőt sem kaptam, úgy megijedtem. Másnap ugyanúgy rohant le a lépcsőn, nem is emlékezve arra,hogy előző nap mekkorát esett (mindig előre rohan).

nem lett semmi baja, nyugi!

2010. okt. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!