Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan segíthetném a 14...

Hogyan segíthetném a 14 hónapos kisgyereket a járásban?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen sétál mellettem, 1 kézzel is fogja a kezem, stabil. Viszont egyedül nem megy neki. Mivel tudnám esetleg segíteni? Vagy ez így rendben van?
2023. okt. 23. 17:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell segíteni.
2023. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Minél tovább mászik, annál jobb. Ha megérett rá, el fog indulni magától, nincs elkésve!:)
2023. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Semmivel.

Sőt, valami segéslettel pont hogy hátráltatod, mert nem oda helyeződik a testsúlya, ha fogják, vagy ha ő kapaszkodik valamibe, mintha semmi nélkül menne.

2023. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Mem sétáltatod, akkor csak ha már mgy neki egyedül
2023. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad fogni a kezét! Ezt sajnos nem jól tetted. De a környezeted is hibás,akik tudják,hogy nem szabad, és nem szóltak neked! Védőnő, gyerekorvos nem látta,hogy vezetgeted?


Holnaptól ne legyen kézfogás! Egyáltalán!


Lehet, hogy 2 hónap is lesz,mire jár. Vagy 3. De ez így a normális.

Tudod,18 hónapos korig kell járni. Nagyon ráér még. Másszon és lépegessen kapaszkodva. Csak ne beléd kapaszkodjon. Bútorokba, ilyenekbe lehet,ami nem mozog.

2023. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg épp hátráltatod. Ha abbahagyod a vezetgetést, akkor lesz esélye elindulni.
2023. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek,egyedül kell elindulnia és kialakuljon az egyensúly. Hátráltatod ezzel,ha vezeted.:/ Ráér elindulni,időbe van.
2023. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
99%

Sehogy

Magától kell elindulnia

2023. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
11%
Le leszek pontozva, de nem baj. Én vezettem a gyereket, nem bántam meg. Nekünk úgy indult hogy a földön volt egy keksz, én a kanapén ültem és elindult érte. Ez volt az első. Próbáld meg hogy mondjuk a kanapénál áll és a dohányzóasztalra teszel olyat ami tetszik neki és pár lépésre legyen csak vagy közelebb,de úgy hogy a kanapét el kelljen engednie és átnyúlni az asztalhoz. Mikor egyre bátrabb akkor lehet egyre messzebb tenni azt amit szeretne. Nekunk pl babakeksz, puki eleg motivalo volt.
2023. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
9# De hova sietteted? Rohantatok valahova?
2023. okt. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!