Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Belső tulajdonságait tekintve...

Belső tulajdonságait tekintve hasonlít a gyermeketek, babátok arra akire külsőre ütött?

Figyelt kérdés
Vagy nincs összefüggés. Mik a tapasztalatok?

#hasonlóság #genetika #kire ütött
2018. márc. 21. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egyelőre nincs összefüggés.

Apjára ütött külsőre, de az én higgadtságomat viszi tovább.

Persze apa viselkedési jegyeket is hordoz.


Úgyhogy nálunk semmi összefüggés nincs. :)

2018. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fele-fele. De mi nem különbözünk annyira. Mindhárman akaratosak vagyunk. :)

Például.

2018. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Abból amit eddig ,,produkál" igen:D ideges ha nem megy valami egyszerre úgy ahogy elképzeli ,üvöltve de újra nekiáll amíg nem sikerül:D

tiszta apja:)

2018. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Azt ugye tudjátok, hogy amikor megszületünk, akkor az anyai és apai ágból kereszteződnek az ivarsejtjeink.


Lényegében nincs olyan, hogy anyára vagy apára ütött, mert a gyereked DNS-e NEM a te és a párod DNS-edből,hanem a 2 nagyfater és 2 nagymuter közvetlen genetikai újrakombinálódása...

2018. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyesen örökölt mindent külsőre és belsőleg is vegyes.

Külsőre arca apjáé, szeme anyai nagyapa,amikor fintorog, sir vagy szomoru az arca,azok az én mimikáim, amikor sunyin néz, az az apja, a lábai apa, lábujjai én, testfelépitése én,magassága, kezei apja, stb

Belsőleg udvarias, szelid (nem akaratos, nem erőszakos), céljait inkább kicselezéssel éri el és nem háboruval, daccal, kiismer, leutánoz és a saját eszközeiddel gyengéiddel győz le, kicsit agyafurt, de érzékeny szivvel teli, mindezekben tiszta apja, viszont a rendmánia, vagy pl hogy megérez egy hajszálat is a ruhában és zavarja, ill az egyéb negativakat pl bánat nehezebb feldolgozása az átlagnál stb örökölte tőlem.

2018. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk abszolut kulsoleg-belsoleg az apja.
2018. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az apja külső es belső tulajdonságokat is tekintve, de nem hinném, hogy összefüggés lenne. Valaki ezt örököl valaki azt. Én külsőre Anyukamhoz hasonlítok, belső tulajdonságaim inkább Apukáméhoz hasonlítanak.
2018. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2018. márc. 22. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!