Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 6 éves kislanyom “maszturbál”....

6 éves kislanyom “maszturbál”. Hogy szokassam le rola?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar a dolog. Hasra fekszik a parnat a laba koze veszi és ugy probal mozogni. Mit kezdjek a helyzettel? Probaltam raszolni, de hiaba. Idegesit a dolog, nagyon! Kb egesz hetvegen ezt csinalta…. 6 evesen nekem ez nagyon korai es nagyon rossz latni
nov. 19. 15:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Te megvagy hibbanva...ez mióta maszturbálás???
nov. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

1,de igen ez a gyermekkori maszturbálás.

A gyermekek már egészen kicsi korukban is képesek csinálni,rájönnek,hogy jó ha pl dorzsolik valamihez a nemi szervuket.

Az én lányom 9 éves és úgy fél éve vettem észre hogy nyulkal ott lent


Kérdező,én elmondtam a lányomnak,hogy ez nem szégyellni való dolog,de kizárólag rá tartozik és csak akkor szabad csinálni ha más nem látja.

Ha tiltod,veszekszel vele akkor traumatizalhatod is őt,ami ki fog hatni a későbbi szexuális életére.

(Tapasztalat,engem anyuék gyerekkoromban konkrétan jó hogy meg nem verték érte.30 éves vagyok,és nem vagyok normálisan a férjemmel sem ellazulni)

nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem korai, és nem leszoktatni kell róla, hanem megtanítani, hogy ne mások előtt csinálja.
nov. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Ez teljesen normalis majd elfogja hagyni! Nem fogja ezt allandoan csinalnj ne aggodj 😊
nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Attol felek, hogy az oviban is csinalja alvas idoben…. Nem szeretnem ha masok elott ezt csinalna
nov. 19. 16:12
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

"Attol felek, hogy az oviban is csinalja alvas idoben…. "


Kb minden ovodassal elofordul, sőt, a bölcsiben se ritka. A jó pedagógus szól a gyereknek diszkréten, hogy ezt csak otthon csinalja és jelzi a szülőnek is.

nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Az oviban ezt az összes gyerek csinálja. Normális helyen nem szól érte senki, mert senki nem akarja, hogy szexuális zavara legyen ebből később. Megmondod neki, hogy a szobájában csinálja, ennyi. Ez neki nem szexuális jellegű, azt se tudja, hogy mi az a szex. Csak érzi, hogy jobb érzés ott dörzsölni, mintha a könyökét dörzsölné. Teljesen normális dolog és nem szabad emiatt leszidni. Hétvégén meg programot kell csinálni és akkor nem fog egész hétvégén maszturbálni.
nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
Az enyém már 10 és nem tudom, nektek hogy jött be a tanács, de nálunk nem, néha még észreveszem.. Pedig kb 5 éve mondom, hogy csak egyedül, de nem. Legutóbb "muszáj" volt beállnia az élménymedence bugyborékolásába, és tiszta ciki volt. Azelőtt játszón a szökőkút, majd még pár kellemetlen pillanat, ha épp eszébe jut, akár akkor is ha filmezünk. Ugyanúgy, ahogy minden hülye szabályt irtó lassan jegyez meg(pl ne rágja a körmét, ne túrja az orrát, vegye le a cipőjét, használja a kérem és a köszönöm szavakat, minden irányból mossa meg a fogát), ezt is tök nehezen tanulja meg. Szóval én nem tudom, hogy gondoljátok, hogy ez működik és csak megmondod neki és akkor hú, onnantól úgy lesz, de ugyanúgy pár év szenvedés, amíg tanulja és ha elfeledkezik magáról még vissza fog köszönni, és x idő után ugyanúgy mérges leszel miatta, mint bármi másért, mert már "1000x elmondtad és még most sem tudja".
nov. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

8 ha elfelejti a gyereked H le kell venni a cipőjét,meg hasonlókat,ott már valami más probléma van.

Nekem a lányom már 6 évesen isegertette hogy nem szabad dolgokat.

10 évesen még már Nagylány,pláne nem kellene nyilvánosan.

Ha ezt nem érti meg ennyi idősen én szakembert javasolnék.


Nálam működik a szabály dolog,másnál is szerintem.

nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam 8honaposan kezdett maszturbalni, nincs ebben semmi.

Ahogy előttem írták, ez egy teljesen természetes dolog, nem szégyellnivaló, vagy tiltandó, arra kell megtanitani, hogy ilyesmit csak akkor csinálunk, ha senki sem látja.

nov. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!