Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvodàkban kötelezően kell...

Az óvodàkban kötelezően kell lenni fogadóórâknak és ha igen hányszor egy évben,vagy ha nincs gond a gyerekkel akkor nincs is?

Figyelt kérdés

nov. 22. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, alapból kötelező-e vagy sem, de nálunk nincs. Ha megyünk a gyerekért, úgyis van visszajelzés, néha, ha ráér az óvónő, el is beszélgetünk vele az ajtóban.
nov. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem, a fogadó óra nem kötelező az oviban. A szülő vagy az ovodapedagogus keresere megbeszélés alapján kerül sor.
nov. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
NEm, nem kell lennie fogadóórának, ha beszélni akarsz az óvónövel, megteheted, ha hosszabb téma, akkor elöre szólsz, hogy szeretnél valamikor beszélni vele, neki mikor lenne megfelelö.
nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem kötelező, de kérhető. Én kértem tavaly fogadó órát, mert átszerettem volna beszélni pár dolgot. Másnap az óvónő megmondta melyik nap és hányra tudok bemenni, akkor nem csak futólag beszélgettünk, hanem az irodában egy fél órát.
nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Èrtem , köszi szépen mindenkinek.
nov. 22. 09:19
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk minden nevelési év vége felé (tehát tavasz végén) szokott lenni egy értékelés, ahol negyedórában elmondják a gyerekkel kapcsolatos tapasztalataikat. Pl. mennyire vesz részt közös játékokban, mennyire tud kapcsolatot kialakítani másokkal, hogyan kezeli az indulatait stb. stb.

Ettől függetlenül természetesen bármikor meg lehetett kérdezni az óvónőket, amikor mentünk a gyerekért. Csak akkor persze kutyafuttában pár percet tudtak csak beszélgetni velünk. Mondjuk nálunk nem is voltak olyan problémák, amiket olyan nagyon meg kellett volna beszélni.

nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%

6!


Ez szülői értekezlet. A fogadó óra privát.

nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz, 7-es!


Négyszemközt zajlik a szülő és az óvónő között, és csak az én gyerekemről van szó. Hogy lenne ez szülői értekezlet? Az a szülői értekezlet, amit nevelési év ELEJÉN tartanak és elmondják milyen alkalmakat terveznek, meg egy csomó praktikus tudnivalót elmondanak egyszerre az összes szülőnek. És az nem negyedóráig tart.

nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!