Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van még olyan gyereke valakine...

Van még olyan gyereke valakinek,aki álmában hány,vagy csak mi vagyunk ilyen "szerencsések"?

Figyelt kérdés

Ha hányás-hasmenést kap el a gyerek,vagy csak az antibiotikumtól hány 2x-3x, mint pár napja, az én lányom nem hányja ki magát ébren. Hanem mondjuk hány 2x. Utána jól van. Órákig. Nyugi van,elalszik kb 21-kor.

Erre 23-kor azt látom,hogy alvás közben elkezd köpködni,és már folyik ki a száján a fehér hab. Ez konkrétan így volt 2 napja. Nem ébred fel rá semmilyen szinten,nekem kell ébreszteni.


Természetesen én éberen ülök mellette ilyenkor éjszaka, vagy a férjemmel váltjuk egymást.


8 éves kislány.


Lehet ez ellen valamit tenni? Ez életveszélyes, basszus...


Babakorában sokat hányt álmában, úgy kb 3 éves koráig.

Azt hittem,már ez elmúlt... 😞. De úgy látszik, nem..


Hajnal 3-ig ültem mellette ébren..


nov. 25. 11:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk ha nem bízom a gyerek haziorvosaban, akkor keresek másikat.
nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem vállalta el más,próbáltam már.
nov. 25. 16:16
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém hányt alvás közben, de felébredt rá.


A gyógyszert meg jegyezd meg, írr fel, te fogod tudni, ha meg mással van a gyerek, akkor mondd rl neki, hogy ezt ne kapja. Nem fog se a babysitter, se az óvónő pecsétes papírt kérni, simán elhiszi neked, hogy nem kaphat.

nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kislányunk epilepsziás. Álmában hány majd rohama lesz (nem nagy, hanem csámcsog, szeme fennakad), vagy éppen fordítva, rohama van és utána hány.
nov. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Vidd el alváslaborba és gasztroenteorólgiára, hogy nincs e reluxa vagy valami a gyomorszájával. Allergia vizsgálatra is vidd. Ha gyógyszert akarnak neki felírni, és kérdezik, hogy allergiás e valamilyen gyógyszerre, mondd, hogy erre. Ha máskor előjön a hányás, és már kihányta magát, de féltek, hogy még fog hányni, kapjon kB 1 dl coca-colát (lehet hagyományos vagy zéró, de más márka nem olyan jó.), rettentő jó a hányás ellen. De előbb legyen meg a gasztro vizsgálat, mert ha van valami fekély vagy sebesedés a gyomrában, akkor nyilván nem lehet.
nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Írd ki a facebookos Vakcinainfó-az orvos válaszol csoportba.
nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16!


Nincs facebookom,és nem is lesz.

nov. 27. 08:14
 18/21 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb..


Mondjuk ha itt is leirtad volna, hogy nem átlag gyerekről van szó, akkor talán még releváns válaszokat is kaptál volna.

nov. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18!


Az nem az én kérdésem...eszednél vagy? Az én lányom 8 éves.


Igen,válaszoltam ott. De a kérdés nem az enyém,Jézusom....

nov. 27. 09:12
 20/21 A kérdező kommentje:
Amúgy el lett küldve a lányom neurológushoz alvászavarral. Most voltam a gyerekorvosnál.
nov. 27. 09:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!