Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7,5 éves kislány arcán megjele...

7,5 éves kislány arcán megjelent egy szőrszál?

Figyelt kérdés
Az orra mellett kinőtt 1db fehér,nagyon vékony szőrszál. Kb 3cm volt,amikor kihúztam. Nagyon vékony volt,sokkal vékonyabb,mint egy hajszál,azért is nőhetett ekkorára. Azt hittem,ennyivel elintéztük,de pár hét múlva elkezdett megint ugyanaz a szál kinőni. Ti találkoztatok ilyennel? Ez a közelgő pubertás miatt lehet?
nov. 26. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Bőrgyógyászhoz vidd el, ne kezd el neki kihúzkálni!!
nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Előfordul. Fiamnak is van ilyen. Kihúzom ha észreveszem.
nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az államon van ilyen, egyetlen szál nő mindig, anyámnak a vállán... szerintem mindenkinek vannak ilyen furán növő szőrszálai, csak nem mindenkinek feltűnő helyen.

Én kamaszkorom óta gyakorlok a bibircsókos vénasszony létre. :)

nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az államon van 😀

Azaz volt, már pár éve nem nőtt vissza... igaz, nem fehér volt, hanem jó sötét... 🙃

Én emiatt nem vinném sehová külön, de ha bármi más miatt kellene orvoshoz vinni, akkor lehet megemlíteném (nyilván nem a fogászaton vagy baleseti sebészeten 🙂).

nov. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én arcomon is szokott lenni, apámnak meg a szemöldökén. Kihúzom, és kész. Mit csinálna vele a bõrgyógyász?
nov. 27. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekel, hogy a bőrgyógyász ezenkívül mit csinálna vele.


Amúgy tök jó, hogy időben észre lett véve, ha mindig kihúzzátok, egy idő után lehet, hogy elhal.

nov. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A borgyogyasz semmit nem csinálna. Endokrinologus megnézné a hormonjait.

Lehet csak "eltévedt" a szorszal, lehet hormonális háttere van, amit lehetne kezelni.

Azzal nem veszít az ember semmit, ha elviszi a gyerekeket a haziorvosahoz és elmondja a problémát

nov. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a homlokom közepén szokott nőni, kihúzom mindig.
nov. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

1

Most nem azért, de ha ilyen marhaságokkal mind orvoshoz szaladgálnak az emberek, akkor leterheltebb lenne az egészségügy, mint a covid idején.

nov. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Aki kihuzza magának az nyilván nem 7,5 éves kislány....
nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!