Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha elhallgattatták...

Mit tegyek ha elhallgattatták a kistestvérem a kórusban?

Figyelt kérdés
Biztos mindenkinek megvan a Mindenki c. Oscar-díjas film. Namost a kisöcsémet októberben bevállogatták az iskola kórusába , és a fellépés előtt 5 nappal közölték vele h ne énekeljen, csk tátogjon. Nekem egyből beugrott a film, ajánlanám a tanárnőnek megnézni. Most szombaton lesz koncert, és én meg anya nm tudjuk mit kezdjünk szegénnyel, hisz annyit készült, és nagyon várta. Valakinek van ötlete , hogyan oldjuk meg, mit mondjunk a tanárnőnek vagy a diákoknak?? ( Nm ,a filmben látott mindenki kuss és tátogjunk az előadáson megoldás nem lehetséges, mert túl sokan vannak, és nm hinném hogy sikerülne mindenkit meggyőzni ) Előre is köszönjük!!

nov. 27. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Hat én megmondanam a fiamnak, hogy csak énekeljen rendesen. Azt mondod sokan vannak, úgysem az ő hangja fog kitunni, meg ha falsul énekelne is.

Elbeszelgetnek egy látogatás alkalmával a tanárral is, hogy ezt most miért és hogy gondolta.


A film margójára - nekem maga a film tetszett, de a történet mondanivalójának fényében szerintem kissé furi volt, hogy pont a főszereplő színész-kislány nem a saját hangján szólalt meg és énekelt, hanem alajatszottak egy másik kislány hangját.

nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyében énekelnék továbbra is rendesen, vagy nem mennék el a fellépésre.
nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Mi van, most láttad a filmet, és unatkozol, gondoltad, jó lesz belőle egy kérdés? Nincs ilyen! Ha nincs hangja, nem veszik fel, ha meg mégis felvették, nem azt fogják mondani neki, hogy tátogjon, hanem hogy ne járjon többet a kórusba.

A válogat pedig 1 l, mert semmi köze a váll-hoz.

nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

mondjuk ha nem kamu lenne a kérdés, logikusan megvigasztalnám a gyereket, hogy ne aggódjon, a zenetanárnő sem ért a dolgához, és hozzáértő szakemberre bíznám a továbbiakban, ha énekelni akar.

de nem hiszem hogy van kórusvezető, aki beengedi a hamisan éneklő gyereket az összes próbára elrontani a darabot, és itt megbukik a meséd, bocsi. :(

nov. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Ennyire tetszett a film hogy ilyen kamu történeteket találsz ki a mintájára?
nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%

Én zeneibe jártam, és már a filmet sem értettem. Nálunk mindenkinek kötelező volt a kórus. Annyi volt, hogy a mutáló hetedikes fiúkat kivette a sorból tanárnő, de ők sem tátogtak, hanem széket pakoltak a fellépés előtt, meg a helyükre kísérték a nézőket.

Ilyen tátogós esetben én nem engedném el a gyereket a fellépésre, megalázó neki a színészkedés.

nov. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Én láttam a filmet, engem annyira nem hatott meg. Valakinek vagy van tehetsége az énekléshez, vagy nincs. Aki nem énekel jól, az ne járjon versenyeken szereplô profi kórusba. Ez sajnos ilyen. Én merev vagyok, mint a deszka, nem is járok balettezni.

A kérdés tényleg kamuszagú, ha nem jó a hangja, minek válogatták be? De rá kell kérdezni a tanárnál, és ha ez a helyzet, akkor kiiratni.

nov. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez igaz lenne, az lett volna az első, hogy rákérdezek a tanárnál, hogy merre hány méter. Ilyen nincs, hogy beválogatom, majd azt mondom, hogy ne énekelj. Ha nem kell énekelnie, el se megy.
nov. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Ha kamu a sztori, ha nem, a film mondanivalója kettős. Szembeállítja a tanárnő igazságát a gyerekével, nem tudtam egyik oldalt sem igazságtalannak nevezni. Mert nincs igazság és van is. Tényleg jó film, nézzétek meg :)

A kérdés pedig kamu.

nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Andi80018 ***** válasza:
Minek válogatták be, ha nem elégedettek vele? :-D Az egész szitut nem értem egyébként... :-D
nov. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!