Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek ha elhallgattatták...

Mit tegyek ha elhallgattatták a kistestvérem a kórusban?

Figyelt kérdés
Biztos mindenkinek megvan a Mindenki c. Oscar-díjas film. Namost a kisöcsémet októberben bevállogatták az iskola kórusába , és a fellépés előtt 5 nappal közölték vele h ne énekeljen, csk tátogjon. Nekem egyből beugrott a film, ajánlanám a tanárnőnek megnézni. Most szombaton lesz koncert, és én meg anya nm tudjuk mit kezdjünk szegénnyel, hisz annyit készült, és nagyon várta. Valakinek van ötlete , hogyan oldjuk meg, mit mondjunk a tanárnőnek vagy a diákoknak?? ( Nm ,a filmben látott mindenki kuss és tátogjunk az előadáson megoldás nem lehetséges, mert túl sokan vannak, és nm hinném hogy sikerülne mindenkit meggyőzni ) Előre is köszönjük!!

nov. 27. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%

Én is kórustag voltam, igaz már gimis koromban. És nekem is mondta a tanárnő, hogy nem baj, ha csak tátogok. Én nem bántam, amúgy is a hangulat miatt jártam, én is tudtam, hogy kifejezetten hamis vagyok.


Ha az öcskös énekelni szeretne, akkor én mondanám neki, hogy énekeljen nyugodtan, ezért van a kórusban. Az ember kerül konfliktushelyzetekbe, ezt meg kell tanulnia kezelni.

nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Én is kórustag voltam, de nálunk úgy volt,hogy fellépésekre csak az járhatott,akinek szép hangja volt. Sokan jártunk kórusra,akik hamisak voltunk,mert jó volt a hangulat és jó dalokat tanultunk. De nekünk mondta a tanárnő,hogy ne lépjünk fel,mert hamisak vagyunk. Egyetertettünk. Akkoriban még létezett őszinte kritika,sőt,önkritika is,szóval elfogadtuk. Amúgyis, melyik gyerek szeret fellépni bárhol? Csak nyűg. Ezért is kamu a kérdés. Illetve azért is,mert eleve nem válogatják be,ha nincs szép hangja.
nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon szigorú énektanárunk volt, amíg ő vezette a kórust, nem került be akárki, de amikor elment nyugdíjba egy nagyon tündér, de határozatlan tanárnő jött helyette. Akit addig a szigor visszatartott a kilépéstől, de már nyűg volt neki, kilépett. Alig maradt ember. Végül már mindegy volt, csak ne az a pár ember árválkodjon a színpadon. A tanárnő egyébként egy iszonyat jó lelkű, tündéri kis nő volt, csak nem tudott semmilyen szinten fegyelmet tartani, még a megcsappant létszámú kórus maradékban sem. Én csak miatta jelentkeztem, hogy legyen ember (az előző tanárnőnél esélyem sem lett volna bekerülni), viszont annyi önkritikája volt, hogy versenyre még csak nem is gondolt. Elég volt neki, ha az éves ünnepségeket letudtuk.
nov. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Naon viccimicci, de sajna igaz volt, beszéltünk a tanárral, ugyanis a tesom csk 8 eves, es hat nm akartuk megbántani . Lehet a tanarnak tetszett a film, vagy nm tudom, de a kórusban maradt, mint kiderült az igazgató is benne volt a dologban. Amúgy a filmet 1000 éve lattam , csk ugy eszembejutott h hasonlít a story es azert irtam le . A gyerekek az előadás után megnézték a filmet, és a tanárnő bocsanatot is kert tolunk.
dec. 23. 23:23
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
#14 Jólvan fiam elég volt a meséből, inkább menj nézd a reszkessetek betörőket, hogy icheltet nyerj, holnap pedig írd ki hogy a szüleid elutaztak Floridába a 10 testvéreddel de téged véletlen otthon hagytak egyedül és betörők ólálkodnak a környéken, mi tévő legyél...
dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
#15 most komolyan azon hisztizünk gyerekes módon h kikértem az emberek véleményét, de ezen az oldalon mindenki agyhalott, beszélni is alig tud, aztán nincs jobb dolga. Menj vissza a facebookra hisztizni h a Klárika miért a Zsuzsival csókolózik f@szkalap
dec. 29. 00:29
 17/17 anonim ***** válasza:
74%

"most komolyan azon hisztizünk gyerekes módon h kikértem az emberek véleményét"


Az emberek véleményét kérted ki, az általad kreált, soha meg nem történt, fiktív történettel kapcsolatban, valósnak beállítva, ami nem csak teljesen felesleges de a gyakorikerdesek.hu szabályába is ütközik (Lásd: a kérdés kitaláció).


Ha pedig olyan csekély szellemi szinten vagy megrekedve, mint azok a hozzád hasonló értelmileg visszamaradott kérdésfeltevők az ezotéria szekcióban, akik napi szinten teszik fel a kérdést, hogy: "Elraboltak az űrlények, mi tévő legyek?" és kiírod ezt a mesét, akkor legalább ne lepődj meg a válaszokon... Legalább a trollok többsége nem lesz frusztrált a valaszokat illetően, hanem maximum nevet rajtuk egy jót, de az esetedben megkérdőjelezhető, hogy valóban éppértelmű vagy-e vagy szenvedsz valami mentális rendellenességgel (pl: Delusional Disorder - téveszmés zavar: amikor a beteg a saját téveszméit -annak ellenére, hogy azok ellentmondanak a valóságnak- valósnak gondolja és dühkitörése lesz, ha valaki megkérdőjelezi ennek hitelességét).

dec. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!