Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha attól fèlek,hogy a fiam...

Ha attól fèlek,hogy a fiam rosszalkodik ,nem viselkedik jól az anyàknapi ünnepsègen ti mit csinânàtok,kihagynàtok? Nem szívesen hagynânk ki ,de a kellemetlenség se hiányozik

Figyelt kérdés

dec. 5. 16:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Volt már valaki hasonló helyzetben?
dec. 5. 16:32
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért ne viselkedne jól? Ha jellemző rá, hogy rosszul viselkedik, akkor beszélni kéne vele erről, de attól, hogy nem mentek el nem fog megoldódni.
dec. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy megâllapodunk vele hogyha jól viselkedik utána kap valami ajándékot
dec. 5. 16:40
 4/17 A kérdező kommentje:

Azért 2es mert mi ismerjük a saját gyerekünket🙂

Persze,lehet vele mindenről beszélni de ,hogy az úgy is lesz -e nincs rá garancia

dec. 5. 16:42
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben ettol felsz? A karacsonyi musor nem aktualisabb egy fokkal (ha van)? :D


Ovonokkel beszeld meg az aggodalmad szerintem.

dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Arról nem volt szó,hogy lesz.

Pont időben még rá akarunk készülni🙂

dec. 5. 16:50
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Öt hónapig kell készülni? Van itt baj rendesen...
dec. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Fel sem fogja mi az hogy majd májusban meg anyáknapja.

Én kb odamenet beszélném meg vele, hogy ha ügyes lesz, utána elmegyünk fagyizni (aztán elmegyünk mindenképp)

dec. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hol van az még?

Egy óvodás életében 5 hónap egy örökkévalóság. Addig még bármerre változhat.

Egyébként egy jó oviban nem szerepeltetik kötelezően a gyerekeket és figyelnek rá, hogy a képességeiknek megfelelő feladatot kapják. Nem vigyázállásban kell szavalniuk.

dec. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
De miért a te problémád, hogy így vagy úgy viselkedik? Ha jól értem, óvodás, és óvodai ünnepségről van szó. Az óvónők dolga ezt a helyzetet kezelni.
dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!