Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mg, maltit okozhat kellemetlen...

Mg, maltit okozhat kellemetlenséget a babánál szoptatás alatt?

Figyelt kérdés

Terhességem eleje óta székrekedésem van, amit magnézium citráttal “enyhítek”, anyatej által okozhat a babának kellemetlenséget? Olvastam hogy tévhit a táplálkozással való összefüggés, legalábbis nem akkora mértékben, mint ahogy azt eddig állították de azért tartok tőle..

Másik kérdésem a maltit, ami engem minimálisan felfúj de nem okoz kellemetlenséget, a babám viszont rengeget pukizik, van e összefüggés szerintetek?


2023. okt. 13. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem okoz gondot a mg-citrát. Én speciel mg-laktátot szedek, egyébként az is "lazít" q dolgokon, hiába mondják, hogy nem. Nekem azt dokim is jóváhagyta, hogy ezek biztonságosan fogyasztható magnézium formák.


A maltithoz csak annyit tudok hozzátenni, hogy nekem mindenféle cukoralkohol, édesítőszer, sőt cukor nélkül is rengeteget pukizott a babám. Én így azt mondanám, hogy nincs összefüggés, de nem vagyok szakértő. Esetleg próbáld meg elhagyni pár napra, és figyeld, hogy továbbra is fennáll-e a helyzet. :)

2023. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!