Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 0-24be bezárva a gyerekkel?

0-24be bezárva a gyerekkel?

Figyelt kérdés

23 évesen lettem kismama

NULLA segítség

Úgy jellemezném magam hogy túlzottan is nyugodt ember vagyok/voltam most viszont magamra sem ismerek.


Bármennyire is hihetetlen 18 éves koromtol gyerekre vágytam. Minden szuletesnapomon ez volt az egyetlen kivansagom!

Leirni sem tudom mekkora oeom volt mikor megszuletett


Es onnantol semmi sem ugy tortent mint ahogy terveztem.


Egesz nap a fejemre van nove a gyerek

Ferjem dolgozik,keveset van itthon. Regen jartam fodraszhoz,pillashoz stb mar ezekrol teljesen letettem. Pedikuroshoz jarok csak ,oda is csak azert hogy a kormeim ne nojjenek be.

Es igen...ugy megyek oda IS ! Hogy a 2 éves izgága hisztis gyerek az olembe ul kozbe.


Folyamatosan be vagyok zarva vele

Ki se megyek mert amilyen hisztiket a boltba levag ninca idegzetem.

Parom folyton tesz erte hogy biztos az en nyakamon legyen mindig

Soha se vallalja el meg csak egy orara se

Boltokba se tudok szetnezni se mert csak ordit es ordit


Mar ott tartok hogy nem erdekel a gyerek

Szegeny egesznap huzna h jatszak vele de nincs kedvem,idegzetem

Mindig mindenert orditok vele,teljesen kifordultam magambol

Mindig csak zavarom h "menjel tvt nezni"(pedig ugy terveztem h marpedig nem lesz tv,hat lett...)

"Engem hagyjal beken"

"Nem erdekel a hisztid"


Idegileg teljesen ki vagyok mar tole

Alig varom mindig hogy ejszaka le tehessem aludni


Nincsennek barataim,ahogy anya lettem mind kipergett sajnos idovel...


dec. 12. 16:26
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Kedvencem !

Epp boltba vagyunk jelenet,szeretnek nyugodtan szetnezni megkerem parom hogy amig elmegyek megnezni mondjuk azt a lampat figyelne ra?

Szerintetek mi a valasza?!

Ne hagyd mar itt! Hat enis nezelodnek!


Na...ennyi szabad percem sincs.

dec. 12. 16:27
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nincs segitseged, a parod is szarik a fejedre, ha jol ertem.

En teljesen megertem, ha ki vagy borulva, viszont ez a gyerek nem tehet semmirol, erot kell magadon venni.

Nem tudnal segitseget kerni valakitol? Bebiszitter csak heti 2-3 orara, hogy nyugodtan elmenj valahova? A paroddal meg probalj meg beszelni, hogy igenis legyen jelen, nem csak a te gyereked, az ove is.


A tv pedig csak ront a hisztiken, tulingerli a gyereket, szoval ez se tul okos otlet.

dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Gyerek bölcsibe, te meg dolgozni
dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
99%
A ferjeden meg gondolkozz el, szerintem több nyűg van vele a nyakadon, mint nélküle. Kivételesen önző példány, én biztosan lapátra tenném. Gondolom otthon is sokat segít neked a házimunkában...
dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

4

Semmi segitseg,de igazabol itthon sincs,ha itthon is van kitalal valamit

Jaj a kocsit kell mosni

Jaj ide jajj oda

Mindenhova csak itthon ne hogy nehogy veletlenul is neki jusson a gyerek.

Ha megis minden kotel szakad es itthon van a ps bekapcs vr(valami virtualis valóság) szemuveg fel es mar atis ment egy masik vilagba

dec. 12. 16:41
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Konkrétan miért vagy vele?
dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem, Te is tudod, hogy mit kéne tenned a férjeddel, így hát nem is írok semmit rá...
dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez a heréhez úgy mégis minek mentél hozzá? Rendkívül felelőtlenül, szinte gyerekként szültél! Nem játékbaba, élő ember! Láttál már egyáltalán előtte 5 percnél tovább gyereket? Felelősséggel tartozol érte! Nem teheted vele azt, amit teszel! Bűn! Ki van még a családodban?

Férjtől azonnal elválni, munkába állni, jobb híján a szülői házba visszaköltözni, gyerek bölcsődébe, ennyi. Szerencsétlen gyerek!

dec. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
87%

Itt a fő probléma a párod. A bölcsi lehet még segítség.

Nincs a közelben játszócsoport vagy valami ahova mehetnétek és ismerkedhetnél más anyukákkal? Az is segíthetne.

dec. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
89%
Amikor otthon van, a kezébe nyomod a gyereket és elmész egy kis időre. Akkor nem tud mit csinálni és össze fog " haverkodni" a picivel
dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!