Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves Anyukák! Mennyi volt a...

Kedves Anyukák! Mennyi volt a leghosszabb idő "bezárva", úgyértem, amíg nem voltatok sétálni a 13 hónapos körüli babátokkal?

Figyelt kérdés

2014. júl. 6. 23:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ez alatt értem azt is, ha egyikőtök sem ment levegőzni, vagy ha csak te nem, a gyerkőcőt pedig vitte valaki. Na ezt megfogalmaztam, remélem értitek:-))
2014. júl. 6. 23:41
 2/13 anonim ***** válasza:

Talán 15 óra hossza.

Kutyám van, így muszáj legalább kétszer levinni naponta akármilyen idő van, vagy akármilyen beteg vagyok én, vagy a lányom.

2014. júl. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Télen nagyon rossz időben 1,5 -2 nap az első gyereknél. Aztán a nagy ovis lett, úgyhogy ilyen már egyáltalán nincs. A kicsit pedig mindig viszem, mert olyankor már a férjem nincs otthon.
2014. júl. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerintetek elítélendő, ha valaki két hétig nem megy el levegőzni panelból? A nagyobb (5 és 3 éves gyerkőcőket leviszi más).
2014. júl. 7. 08:42
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Vagy pszicikai probléma van, vagy pl. számítógép függőség. Nem normáis. Soxor fél nap után érzem, hogy nem bírom így bezárva a gyerekekkel. Mondjuk ha valaki elvinné legalább havonta 1x 1-2 órára, akkor biztos nem csavarogni mennék le, hanem megpróbálnám behozni a lakásban az elmaradásokat. De nyilván itt másról van szó.
2014. júl. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyen jó időben, 1 nap, de az is azért , mert esett az eső. Télen is kimegyünk mindennap. KÉt hét azerintem nagyon sok bezárva, főleg úgy hogy a gyerekek sem kicsik, nem byrom elképzelni,hogy lehet 2 hetet kíbirni bezárva. Nekem 3 kicsi gyerkőc van ,de télen nem két perc mire mindenkit felöltöztetek , de a boldog arcocskákat meglátom kint és már én is boldog vagyok.
2014. júl. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ahogy írtam, nem mindenki van bezárva, csak az anyuka, mert a gerekeket leviszik, legalábbis a két nagyobbat, a legkisebbet mondjuk nem sokszor. Tudom, hogy kell, hogy más is legyen a gyerekekkel, de szerintetek ez nem úgy jön ki, hogy anyuka nem akar a saját ( nagyobb ) gyerekeivel törődni? Szerintetek ezt a gyerekek hogy élhetik meg, hogy anya soha nincs ott velük, csak a lakásban?
2014. júl. 7. 09:15
 8/13 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem normális dolog szerintem,ok hogy a nagyokat elviszi legalább más de a kicsinek sem a panelben kéne üljön állandoan,még a családiházban megértem hogy nem mennek el sétálni de legalább kiviszi a kertbe a gyereket levegőzni
2014. júl. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem normális dolog...

Kertes családi ház mellett is legalább hetente 3-szor igénylem, hogy elmenjünk biciklizni, a nagyokkal futni, sétálni .

2014. júl. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kb. 3 nap volt a leghosszabb idő, amíg nem mentünk le sétálni, mert vagy rossz volt az időjárás, vagy betegek voltak a gyerekek, de az idő alatt is levegőztek erkélyen.
2014. júl. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!