Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha úgy erzem...

Mit tegyek, ha úgy erzem bekattanok, nem bírom tovább így “bezárva”?

Figyelt kérdés

1 eves a kislanyunk.

Férjemmel egyszerűen sehova nem megyünk, semmi programot nem csinálunk.

Nagyon szeretem a kislányomat, de már kezdek kikeszulni, fojtott düh van bennem, nem bírom.

Nincs akivel beszelgessek, hétvégén sehova nem megyünk, a kikapcsolódás nekem annyi, hogy elmehetek bevásárolni.

Férjem sehova nem akar menni, semmit nem csinálunk.

Egy babas barátnőm van de ok mennek mindenfele. Nem is nagyon ér ra mert mindig van program. Nyilván nem furakodhatok be az ő csaladjukba. De fogalmam sincs mit tegyek, úgy értem bedilizek így :(

Volt valakinek hasonló?


2019. jún. 8. 19:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Kb ugyan ilyen helyzetben vagyok..
2019. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Hétköznap miért nem jársz el a gyerekkel ?

Én pár hónapos korától jártam, faluban laktam , óránként volt busz ami 20 percre volt gyalog , a város pedig 30 percre a busszal. Ezt hetente négy alkalommal megcsináltam. Baba - mama klub, ott találtam barátnőket, Babaúszás, torna. Nem a kifogásokat kerestem, hanem mentem. Így nagyjából a hét minden napján csak reggel meg este voltunk otthon. Ehhez alkalmazkodott a babám is, órákat aludt a babakocsiban. És legalább szocializálódott.

Ilyen helyeken tudsz barátnőket is szerezni.

2019. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Senki nem ér ra, kisfiam pedig nem nagyon bírja az ilyen hangos helyeket. Elmegyek vele vásárolni, sétálni, de egyedül nagyon rossz.

Nem tudok szólni senkihez, kb már mások eletet nézem videokon..

2019. jún. 8. 19:54
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
Hét végén egyszerüen ott ahgyod az apjának és elmégy valamerre egyedül!
2019. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Most akkor kislány vagy kisfiú? 😂
2019. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Én gyerek nélkül is ezt érzem.
2019. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 piroska és a farkas ***** válasza:
90%
Most lànyod van vagy fiad? Férjed otthon van hétvégén? Ha igen, bízd rà a kicsit, és minden màsodik szombaton csinàlj magadnak programot! Nézz meg egy kiàllítàst, egy jó filmet, menj el úszni akàrmi,ezek tudnak azért tölteni. Nyilvàn az lenne a jó, ha a kis csalàd együtt mozdulna ki , de csak azért, mert a férjed nem akar, nem kell neked is otthon ülnöd. Ha be tudsz vonni baràtnőt, az még jobb. Jó dolog a babaklub, de így, 6. éve otthon, 3. gyermekemet vàrva azért azt mondom, a legjobb kikapcsolódàs az, ahol a gyerek(ek) nincsenek ott...( Meg ne kövezzetek😀)
2019. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Figyi, nálunk is van baba-mama klub, babatorna, babás anyatorna, bábelőadás, pedig ez egy 3000 fős kis falu. De át szoktunk autózni más településre, ha ott van program. Itt a nyár, lehet strandolni, áthívni barátokat, ismerősöket grillezni stb. Egyedül mindenki megkattanna, keresni kell a társaságot, ha igényed van rá.
2019. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Menj vissza dolgozni, erre leginkább az a megoldás, visszakapod a felnőtt életed, emberek között lehetsz. Én magànyos típus vagyok, de így a második gyerek után már én is kezdek begolyózni (3 éve vagyok itthon kettővel), pedig mi azért járunk programokra.
2019. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
77%
En is ilyen bekkattant helyzetbe vagyok 😞
2019. jún. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!