Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magán oviban hogyan kell...

Magán oviban hogyan kell fizetni nálatok, ha beteg a gyerek?

Figyelt kérdés

Én most teljesen kiakadtam,mert 3 hétig(14 munkanap) nem volt a lányom oviban,mert beteg volt,és kiakarják fizettetni szinte ugyanúgy ez egész hónapot.Annyit engednek el,hogy azokra a napokra a kaja pénzt nem kell fizetni.De az alap ovi díjat igen.Tehát 71ezer helyett 60300FT-ot kell fizetnem,hogy 7 napot jár a gyerekem ebben a hónapban... Szerintem ez nagyon nem korrekt így...

Kíváncsi vagyok,hogy ez más oviban is így működik?!


2010. okt. 22. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a válaszom nem lesz helytálló, de azért hátha segíthet.

Az én fiam mondjuk államiba jár, DE itt is hónap elején befizeted azt a 10-12 ezer forintot, és egy fillért nem kapsz vissza, ha mondjuk 3 hétig beteg a gyerek (bár az enyém még eddig csak 2 napot hagyott ki).

Ezzel ellentétben viszont a magánovinál azt tartanám korrektnek, ha normálisan kérne térítést, nem így ahogy leírtad. Kérdezd meg mennyi a napi alapdíj, ezen felül mennyi a kajapénz ebből, plusz az egyéb ellátási díjak. Ezzel arányosan számoljatok ki egy normális árat, vagy közlöd velük, hogy viszed máshova (persze nem kell máshova vidd, csak azért tojjanak be, hogy tudod hogy a pénzedért mi jár, illetve hogy te fizetsz, ők meg szolgáltatnak -persze jelen esetbe nem fizetsz :) - ).

Hát nagyjából ennyi :) Remélem segítettem, és ne hagyd magad

2010. okt. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
10-12.000, mire? Én államiban vagyok dajka. Ebéd pénz van csak amit ugye csak akkor kell fizetni, ha ott a gyerkőc, vagy esetleg elviszik az ebédjét, ez 5-6000 körül van, a napi 3 étkezés. Ezen kívül csoport pénz van, ami 500 Ft. Szalvétát, papírzsepit, wc papírt havonta kell hozni a szülőknek.
2010. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Budapest, csak pelust, popsitörlőt, és popsikrémet kell vigyünk. Minden mást megvesznek. Csoportpénz 800 ft. Mit kell hitetlenkedni?! Inkább a kérdésre válaszolnál!

Amúgy meg nem sokallom, és nem értetlenkedem, sőt csodálom, hogy ennyiből ki tudják hozni 20 munkanapra a 3szori étkezést egy fejlődő gyereknek. (Merhogy az én fiam tuti repetázik is amiből lehet.)

Már az is baj, ha leírok egy összeget? Ne fájjon már ennyire!!

2010. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a magánovikban nem adják vissza a havidíjat, ha beteg a gyerek. A környékünkön van kettő, azok legalábbis így működnek. Fix havidíjuk van, függetlenül attól, hogy hány napot jár a gyerek.
2010. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!