Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovi kezdés. Anyukák ki hogy...

Ovi kezdés. Anyukák ki hogy élte túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kisfiam pár hónap múlva kezdi az óvodát.

Beszeltuunk róla sokat, várja is, mondja hogy szeretne ott játszani a többi gyerekkel.

Viiszont én.... Annyira rossz lesz hogy nem lehetünk már együtt annyit.

Mindig velem volt, nem jártam el kB sehova

Más is érzett így?

Nehéz lesz ezt meg szokni?

Meg néha olyanok jutnak eszembe hogy mikor rá kiabáltam, vagy erélyesen rá szóltam, hogy azokat rosszul tettem és emiatt lelkiismeret furdalásom van, hogy nem használtam jól ki azt az időt mikor tényleg együtt voltunk.

Volt olyan is mikor elég stresszes volt körülöttem minden és nem. Volt elég türelmem, egyszer kétszer rá csaptam a popójára.

De mindig csak a jót akartam, akarom neki.

Másnak is van emiatt bűntudata ha tett ilyet?

Köszönöm.



dec. 29. 14:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem keress egy pszichológust, mert ez nagyon betegen hangzim.


Én is féltem az ujtól. De azért ennyire nem borult el az agyam.


Én mondjuk nem a gyerektől létezem 🤷‍♀️

dec. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
60%
Enyém nemrég ment bölcsibe,isteni érzés volt az a szabadság, végre alhatok. Jobban tartok a munkába állástól,már arra sem emlékszem hogy csináltam😅 de minden 2. Héten beteg szóval lesztek még együtt. Én a diétás étkezés miatt féltem, de végül az is alaptalan volt.
dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
13%

Anno a feudális Japánban, a temetőben, gyakran a kivégzettek hullái mellett kellett éjszakázniuk a gyerekeknek.

Manapság meg már "előkészítő", meg "cihológos" kell, ha egy oviba megy?

Mi lesz később, amikor a seregbe meg a sittre megy?

dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
64%

Egy 3 évesnek nagyon kell a gyerek társaság. Az enyém 2 és fél múlt, amikor ezt igazán éreztem rajta, pedig voltak kis barátai.

Nagyon vártuk az ovit.

dec. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
52%

3!


Ha már kiemeled,akkor helyesen írd!

Egyelőre. Ezt a szót kerested. Az egyenlőre szó mást jelent.

dec. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%

Inkább tedd fel máshol a kérdést! Máshol nem röhögnek ki.

Nagyon is gyakori érzés, egyáltalán nem beteges. Egy korszak lezárul, intézménybe kerül, nagy változás, fel kell dolgozni. Van akinek könnyű, másnak nehezebb.

Gyerektől is függ. Teljesen máshogy engedtem el a gyerekeimet és ez nem tőlem, hanem leginkább rajtuk múlott.

dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 babyboom567 ***** válasza:
100%
Köszi 15-ös válaszoló,igazad van tényleg!
dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
59%
Aki azt írja,hogy végre alhatott meg lett szabadideje,azt még is hogy csináltátok?:D Visszamegyek dolgozni,ennyi sem lesz majd,mert 5:30-tól munka és este hazaesek,tehát milyen szabadidő meg alvás?:D Jó esetben dolgozol amíg oviba van,nálam az nem szabadidő. Gondolom aki ezt írja,annak nincs munkahely vagy pár órás laza. Bár ez off.
dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
9%
18. Miért mennék dolgozni, mikor van férjem?
dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
57%
19#-es Ja,oké. :D Így már érthető hogy van szabadidő meg stb. :D Sejtettem,hogy hasonló van a háttérben. 18# voltam.
dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!