Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

2 gyerekünk van. 4.5 és 2 évesek.

Kb fél évvel ezelöttig simán ment minden.

Viszont azóta a kicsi matrica lett. Tényleg 2percre nem tudok leülni, mert ő ott csünk. 1 kézzel főzök, 1 kézzel eszek kb.

A nagyra igy nem tudok kizárólag figyelni, csak ha a kicsi alszik.

Férjem hiába próbálja lehámozni rólam, átvenni, csak ordít.


November eleje óta bölcsis, én dolgozok. Komolyan, a munkába menekülök. Most itthon van az egészcsalád 20.-a óta. Én már az utóbbi napokba csak sírok, alig várom, hogy holnap mehessek dolgozni.

Egyszerűen elegem van, hogy tényleg nincs nyugtom, a kicsi csak sír, visít. Ha felveszem, akkor van csendben. Akkor meg másér nyavajog.

Emiatt a nagy is meg van zakkanva már, mert nincs vele foglalkozva. Neki is csak én vagyok jó, a férjemmel nincs ugy el. Pedig ő tenyleg megtesz mindent, hogy átvegye őket.

Olyan tanács, hogy lépjek le egyedül, nem kell. Én itthon szeretnék nyugalomban lenni.


jan. 1. 18:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen gyerek,ő ilyen és kész. Enyém is matrica majd elmúlik.hidd el ha nem vagy ott nem üvölt a férjednek, enyém is csak akkor üvölt ha ott vagyok amúgy el van a bölcsiben,apával stb. Lépj le néha a naggyal külön programra és pont.
jan. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás.
jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

A bölcsibe, anyánál, férjemnek valoban nek csinalja ezt.

De ettől az idegrendszerem nem lesz jobb állapotban. Kpnkrétan az idegösszeomlás szélén állok.


A naggyal ha ritkán is, de elmegyünk kettesben, ezzel sincs baj. Hanem az itthonlét. Hogy nem tudunk 4en normalisan eltölteni a saját házunkban egy napot kb.

jan. 1. 18:50
 4/27 anonim ***** válasza:
60%
Szeparaciós szorongás szerintem is és a bölcsi a bűnös. Nincs "megéredve" arra, hogy bölcsiben legyen. Ez ugyanaz, mint amikor a gyermek hiába iskolaköteles a pszichológus inkább még egy év halasztást javasol. Fél és azért olyan, mint a ragasztó.
jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Enyemmis ilyen de ha ott ülök a kanapén akkor simán eljátszik, igen kimenni a szobából nem tudok,de nekem bőven elég hogy bölcsibe megy,nem vagyok ettől ideg. Ez ilyen majd elmúlik,sima szeparációs szorongás,nézz utána.
jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
33%
4#-el egyetértek. Nem kész rá.
jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mint írtam, ez az állapot fél éve tart kb. Bölcsibe kb 1.5 hónapja jár. En nem fognám arra.
jan. 1. 18:57
 8/27 anonim ***** válasza:
47%

Eléggé baj, hogy se te se a #5 nem veszitek komolyan amit a gyermeketek próbál utalni nektek. Ebből az lesz, hogy hiába viszed oviba, iskolába ugyanez lesz, de már sokkal szorongósabb, stresszesebb lesz, akár agresszívabb, nem fog iskolában úgy teljesíteni ahogy kellene, vagy oviban bepisil, későn szokik le a pelusról, újra bepisil stb.

Komoly dolog áll a háttérben és az nem más, hogy neki nem bölcsi kell hanem te, mint az anyja. Hiába kevesebb a pénz, hiába menekülsz neki rád van szüksége és tényleg súlyos további problémák alakulhatnak ebből ki ha nem veszed komolyan a gyermeked.

jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy megértelek,nehéz egy egy szeparációs szorongás,de mi az oka,hogy ez nálad majdnem idegösszeomlást vált ki?
jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Irtam, régebb óta tart, mint a bölcsi. Ahova egyébkent imád menni.
jan. 1. 19:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!