Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Férfi vagyok, a 4 éves kislány...

Férfi vagyok, a 4 éves kislányomat viszem moziba. Ha wc-re kell menni akkor a férfi vagy a női wc-be kell vinnem?

Figyelt kérdés
jan. 4. 11:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
87%
Roki, pelenkázó, ha egyik sincs, akkor nőibe. Ahogy írták a férfiba simán bemegy valaki míg bent vagytok, most ott fogtok topogni, meg megkérni a következőt, hogy még ne vegye elő a farkát, amíg kezet mostok? Nőiben MINDEN wc zárt, egy kisgyerekes férfiről pedig még a leghülyébb fapina sem fogja feltételezni, hogy az ajtó alatt vagy felett akar leselkedni, máskülönben meg mit látna azzal, hogy bent tartózkodik?
jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
Roki, vagy inkább a nőibe. Engem anno apám a férfibe vitt, de ezt nem nagyon ajánlom mert bárki be mehet. A nőibe nem hiszem hogy bárki is szólna egy kisgyerekes apukának.
jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

10! Dehogy....


Mindig odavitte a férjem, mert én nem bírtam megtartani a wc felett a lányom egészségügyi probléma miatt. Mert nem ültetjük rá természetesen.

Sosem volt ilyen probléma. 1x sem.

jan. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%
Férfi wc-be. Ha van külön csalàdi vagy mozgàssèrült helyisèg, akkor oda.
jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%
Természetesen férfibe.
jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Nőibe. Senki nem mutogatja magát ott, zártak a fülkék. Meg úgyis bemész vele a fülkébe segíteni neki, nem?
jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
37%
Valóban nem négyévesen, hanem 11 évesen, de a férfi vécébe vittek, mert a női tele volt és sietni kellett. Nem tudom ti milyen vécékbe jártok, de ott elválasztó volt a piszoároknál és semmit se lehetett látni. Ilyen esetben szerintem teljesen okés.
jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%

Kizárólag a nőibe.


A helyi sörözőben egyszerűségi okokból koeduált wc van. Bemegyek (nőként), senki. Ajtó becsuk, pisil, lehúz.

Kilépek és két férfi ácsorog a piszoárnál.

jan. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem, amikor én voltam kicsi, simán bevittek a férfi wc-be. Nem emlékszem péniszekre, meg nem is azzal voltam elfoglalva, hogy kik vannak ott és mit csinálnak.
jan. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt hadd tegyem hozzá, hogy az utcán is simán láthat pisilő bácsikat. Manapság már a legtöbb emberre ahogy rájön az inger, máris fordul oldalra és kezdi is locsolni azt, ami az útjába kerül. Én például tegnap láttam a belvárosban egy férfit, aki épp az épület oldalát locsolta és a pisije csorgott végig az egész járdán keresztül. Előtte meg például tavaly meg nem tudom mondani hány pisilő férfit és nőt láttam az utcán.


Na már most, akik azért ellenzik, hogy a kislány férfi wc-be vitelét, mert pisilő férfiket láthat, azok az utcára hogy merik kivinni, ahol szintén láthat sok pisilő férfit? :D

jan. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!