Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 fiú gyereket szült, mind 3...

3 fiú gyereket szült, mind 3 vak. A második után tudja már hogy ez genetikai de megszüli a harmadik sérült gyermeket is,mert hátha lány és egészséges lesz,persze nem így történik?

Figyelt kérdés
Tegnap óta ezen jár az eszem,de nem bírom az indokait megérteni az anyukának. Tudom hogy így is élhet teljes életet az ember, de hogy tudom hogy valószínűleg újra és újra megtörténhet akkor miért vágok bele megint?
jan. 7. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szokásos módon le leszek pontozva, de egyszerűen az ösztönök, amiknek nem tud parancsolni, ráadásul ma nálunk általánosan erre ösztönzi minden külső tényező is.
jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Utána pedig megy a híradóban,a tiktokon,hogy három vak gyereket nevel ennyi meg ennyi pénzből,segítsen aki tud...
jan. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Az az abszurd, hogy ha már mindenáron akart két sérült gyerek mellé harmadikat, miért nem élt a tudomány adta lehetőségekkel? Ilyen és minden olyan esetben, ahol csak valamelyik nemnél öröklődne a betegség, engedélyezett, hogy egy adott nemű embriót ültetnek be lombiknál.
jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerű önzőség.
jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as pont ezért nem értem.
jan. 7. 20:34
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Primitív, nagyon buta embereket legfőképpen a makacsság és önzőség hajtja. Ő egészséges lány gyermeket akar. Addig szüli szegény vak gyereket amíg nem kapja meg… az ilyet el kéne kötni
jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Nekem volt vak tanítványom, egy lány. Összejött egy vak fiúval. Gyerekük lett. A fiú otthagyta őket,most a neten koldul a csaj. Szörnyű. Nem értem meg,egy okos lány volt. Nagyon meglepett a kolduló videója...
jan. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Van egy egészséges lány gyermekük már, utána jött a negyedik gyerek aki nem lány lett és sajnos vak ő is.
jan. 8. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem értem, mi közöd van hozzá :D De komolyan. foglalkozz a sajét életeddel.
jan. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Mondjuk ha kiáll a nyilvánosság elé sajnáltatni magát és pénzt tarhálni, akkor viselje el, hogy lesznek, akik véleményezik.

Ha ez volt az életcélja, és tudja is finanszírozni, lelke rajta.

jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!